Vzdělání a rozvoj

U nás máme vzdělávací a rozvojové programy pro zaměstnance ve všech kariérních etapách. Jsou pro nás důležití jak čerství členové týmů, tak i dlouholetí zaměstnanci. Všechny chceme vést a motivovat, podle toho jaké mají potřeby a chuť s námi růst dál.

Rozvoj nováčků

Chcete-li být úspěšní hned od začátku své kariéry, potřebujete ty správné dovednosti, vhodné prostředí pro svou práci i kousek talentu. Komerční banka vám k tomu poskytne maximální podporu. Máme pro vás připraveny 3 základní programy, které vás provedou Komerční bankou a umožní vám stát se u nás úspěšnými.

Více informací

Rozvoj manažerů

Vzdělávání a rozvoj je v KB postaven hlavně na praktickém získávání zkušeností a osobní zodpovědnosti. U nás budete moc vzít svůj rozvoj pevně do vlastních rukou a soustředit se jen na to, co opravdu potřebujete změnit. Budete si moci vybrat školení, které budete chtít absolvovat a jehož téma je pro vás aktuální.

Více informací
Jsme inovativní

Firemní hodnoty

Naše hodnoty se zakládají na základních principech úspěšné spolupráce v týmu a mezi jednotlivými odděleními. Společným cílem všech zaměstnanců Komerční banky je spokojený zákazník. Naše úspěšné působení stojí na čtyřech hlavních pilířích.

Více informací
Aktuálně nabízíme 138 volných míst.
3
2
7
96
3
4
2
3
4
0
2
5
2
5
Nahlédněte k nám