Výběrové řízení

Průběh a délka výběrového řízení závisí na druhu pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Pečlivě si pročtěte následující informace, aby vás nic nepřekvapilo. Můžete se spolehnout, že vám budou naši kolegové a kolegyně z HR oddělení maximálně nápomocní.

Kdy a jak vás budeme kontaktovat?

Když zareagujete na pozici v sekci
Volná místa obdržíte od nás potvrzení o tom, že jsme přijali váš životopis a informace o dalším postupu. Když se přihlásíte přes profesní síť
LinkedIn je váš životopis v nejbližší možné době předán odpovědným manažerům a zařazen do výběrového řízení na uvedenou pozici. Pak už vše běží stejně.

V rámci výběrového řízení se setkáte s různými formami náborového procesu, který vždy odpovídá konkrétní pozici. Hovoříme s uchazeči jak osobně, tak po telefonu, u vybraných pozic probíhá assessment centrum jak jinak, než v přátelském duchu. Tam, kde to pracovní pozice vyžadují realizujeme psychologickou diagnostiku, dotazníkové metody a testy, či požadujeme vypracovat krátkou případovou studii.

Další kroky odpovídají již standardnímu průběhu výběrového řízení.

Pokud se rozhodnete reagovat na pracovní nabídku prostřednictvím sekce SG Careers, po zobrazení konkrétní pozice klikněte na Přihlásit ihned. Přihlašte se pod vaším profilem, či si založte nový profil na SG Careers (pokud web navštěvujete poprvé) a postupujte dále dle uvedených instrukcí.

Pokud vám nepřijde potvrzení, že jsme vámi zaslané materiály obdrželi, nebo vám přihlášení na pozici či založení profilu nepůjde provést, kontaktujte nás na e-mailové adrese:
volna_mista@kb.cz

Zaregistrujte se v SG Careers

Reagujte na pozici prostřednictvím LinkedIn

Sledujte aktuální nabídku pracovních příležitostí také na našem LinkedIn profilu.

Díky importu informací z vašeho LinkedIn profilu při tvorbě nového profilu na kariérních stránkách KB a skupiny Société Générale, SG Careers, bude celý proces registrace jednodušší.

Aktuálně nabízíme 140 volných míst.
3
2
7
98
3
4
2
3
4
0
2
5
2
5
Lidé v KB
Nahlédněte k nám