Koho hledáme

Nabízíme pracovní příležitosti všem, kteří chtějí pomáhat našim klientům a zároveň jim záleží na svém osobním rozvoji. V KB, ale i ve skupině jsou pozice jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené specialisty a manažery.

IT

V technologické a delivery části banky uplatníme odborníky, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru a dodáváme v principech Agile@Scale. Přidáte se?

Více o IT v KB

EXPERTI / SPECIALISTÉ

Chcete uplatnit své zkušenosti z finančnictví anebo klidně i z jiného oboru? Chcete být s námi u velké proměny celého bankovního sektoru? Pokud jste zdravě ambiciózní, fandíte inovacím a nebojíte se náročných výzev, zkuste to s námi!

Více o expertech a specialistech v KB

OBCHODNÍCI

Buďte tím důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací. Baví vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Zajímáte se o svět osobních nebo firemních financí? Spojte svou obchodní kariéru s prestižní bankou, která Vám nabídne smysluplnou práci a příležitost k růstu.

Více o obchodnících v KB

STUDENTI A ABSOLVENTI

Jste studenti, absolventi nebo mladí talenti? U nás máte dveře otevřené. Rádi vám pomůžeme v kariérním startu a nasměrujeme vás za tím nejlepším. Zároveň vám ukážeme, že nejsme jen „ta konzervativní banka s dlouhou historií“, ale umíme toho mnohem víc. Zapojte se do inovací v sofistikovaném světě financí a využijte u nás svůj potenciál.

Více o studentech a absolventech v KB
Aktuálně nabízíme 68 volných míst.
5
2
3
37
3
0
2
1
2
2
2
3
3
3
Nahlédněte k nám