Koho hledáme

Nabízíme pracovní příležitosti všem, kteří se nebojí výzev a dokážou překročit svůj vlastní stín. Chtějí se zásadní měrou podílet na budování nové tváře banky, přispívat k řešení celospolečenských témat a současně rozvíjet svou vlastní kariéru.

IT

V technologické a delivery části banky najdou uplatnění odborníci, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru, dodáváme v principech Agile@Scale a zavádíme DevOps. Přidáte se?

Více informací

EXPERTI / SPECIALISTÉ

Chcete uplatnit své zkušenosti z finančnictví anebo klidně i z jiného oboru? Chcete být s námi u velké proměny celého bankovního sektoru? Pokud jste zdravě ambiciózní, fandíte inovacím a nebojíte se náročných výzev, zkuste to s námi!

Více informací

OBCHODNÍCI

Buďte tím důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací. Baví vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Zajímáte se o svět osobních nebo firemních financí? Spojte svou obchodní kariéru s prestižní bankou, která Vám nabídne smysluplnou práci a příležitost k růstu.

Více informací

STUDENTI A ABSOLVENTI

Jste student, nebo absolvent a hledáte pracovní zkušenost, která vám pomůže rozjet kariéru tím správným směrem? Přidejte se k nám! Komerčka už dávno není ta konzervativní korporace, ale naopak inovativní společnost, co nabízí velké možnosti profesního růstu a osobního rozvoje. Podívejte se, jaké pozice máme pro juniorní kandidáty.

Více informací

Nastavení cookies