Staňte se jedním z nás

Už jste si přečetli něco o nás, podívali se na možnosti uplatnění v konkrétním oboru, a třeba máte i vybrané pozice, na které chcete zareagovat? Skvělé, a aby nám to oboustranně hned od začátku fungovalo, podívejte se na pár informací, jak u nás výběrové řízení probíhá a na co a jak se máte připravit.

Koho hledáme

Nabízíme pracovní příležitosti všem, kteří chtějí pomáhat našim klientům a zároveň jim záleží na svém osobním rozvoji. V KB jsou pozice jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené specialisty a manažery. Stejně tak jsme rádi, že můžeme umožnit pracovat u nás i maminkám, které se vrací po rodičovské dovolené.

Více informací

Výběrové řízení

Už jste si přečetli něco o nás, podívali se na možnosti uplatnění v konkrétním oboru, a třeba máte i vybrané pozice, na které chcete zareagovat? Neváhejte si také pročíst, jak u nás probíhá samotné výběrové řízení a na co se můžete těšit.

Více informací

Jak má vypadat CV

Správně napsaný životopis neboli Curriculum Vitae vám může významně napomoci k tomu, abyste získali svou práci snů. Přečtěte si, jak napsat životopis a co vše by mělo CV obsahovat, aby odráželo vaše znalosti a dovednosti důležité pro zvolené výběrové řízení. Stejným způsobem doporučujeme vyplnit i váš profil na síti LinkedIn.

Více informací

Jsme v atraktivních prostorách