Staňte se jedním z nás

Už jste si přečetli něco o nás, podívali se na možnosti uplatnění v konkrétním oboru, a třeba máte i vybrané pozice, na které chcete zareagovat? Skvělé, a aby nám to oboustranně hned od začátku fungovalo, podívejte se na pár informací, jak u nás výběrové řízení probíhá a na co a jak se máte připravit.

Koho hledáme

Nabízíme pracovní příležitosti všem, kteří chtějí pomáhat našim klientům a zároveň jim záleží na svém osobním rozvoji. V KB jsou pozice jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené specialisty a manažery. Stejně tak jsme rádi, že můžeme umožnit pracovat u nás i maminkám, které se vrací po rodičovské dovolené.

Více informací

Výběrové řízení

Průběh a délka výběrového řízení závisí na druhu pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Pečlivě si pročtěte následující informace, aby vás nic nepřekvapilo. Můžete se spolehnout, že vám budou naši kolegové a kolegyně z personálního oddělení maximálně nápomocní.

Více informací

Jak má vypadat CV

Vzhled vašeho životopisu, neboli Curriculum Vitae (CV), vám může významně napomoci, abyste získali svou vysněnou práci. Přečtěte si, co vše by mělo vaše CV obsahovat, abyste měli co největší šanci se dostat do dalšího kola výběrového řízení.

Více informací

Aktuálně nabízíme 130 volných míst

Jsme v atraktivních prostorách