Staňte se jedním z nás

Už jste si přečetli něco o nás, podívali se na možnosti uplatnění v konkrétním oboru, a třeba máte i vybrané pozice, na které chcete zareagovat? Skvělé, a aby nám to oboustranně hned od začátku fungovalo, podívejte se na pár informací, jak u nás výběrové řízení probíhá a na co a jak se máte připravit.

Koho hledáme

Nabízíme pracovní příležitosti všem, kteří chtějí pomáhat našim klientům a zároveň jim záleží na svém osobním rozvoji. V KB jsou pozice jak pro čerstvé absolventy, tak pro zkušené specialisty a manažery. Stejně tak jsme rádi, že můžeme umožnit pracovat u nás i maminkám, které se vrací po rodičovské dovolené.

Více informací

Výběrové řízení

Průběh a délka výběrového řízení závisí na druhu pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Pečlivě si pročtěte následující informace, aby vás nic nepřekvapilo. Můžete se spolehnout, že vám budou naši kolegové a kolegyně z personálního oddělení maximálně nápomocní.

Více informací

Jak má vypadat CV

Vzhled vašeho životopisu, neboli Curriculum Vitae (CV), vám může významně napomoci, abyste získali svou vysněnou práci. Přečtěte si, co vše by mělo vaše CV obsahovat, abyste měli co největší šanci se dostat do dalšího kola výběrového řízení.

Více informací

Jsme plní života

Jak se připravit na pohovor

Když nás zaujme váš životopis, určitě vás pozveme na pohovor. Jistě víte, že to je zatím první krok k úspěchu a tak je třeba se na pohovor řádně připravit a na nic nezapomenout. Když to uděláte, určitě budete o mnoho klidnější a to je vedle teoretické přípravy ta nejdůležitější věc.

Více informací

Lidé v KB

Práce v Komerční bance je především o lidech. Naši lidé i tvořili většinu fotografických podkladů, k těmto kariérním stránkám. Příběhů jak naši zaměstnanci začali pracovat v Komerční bance a co je motivuje, že u nás stále pracují je mnoho. Podívejte se aspoň na některé z nich.

Více informací

Aktuálně nabízíme 100 volných míst

Jsme v atraktivních prostorách