DPČ - Specialista/ka bezpečnostních služeb

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Brigáda Komerční banka
Volná místa 125

Odbor Operační rizika hledá posilu do týmu Bezpečnostní služby pro oblast řešení mimořádných událostí fyzické bezpečnosti.
Předmětem Vaší práce bude zpracování a analýza obrazového záznamu z kamerového systému na základě žádostí státních orgánů.
Zpracovaný obrazový záznam budete exportovat na datová média a k tomu připravovat písemné odpovědi ve stanovených lhůtách.
Součástí Vaší činnosti bude také komunikace s jinými útvary v bance, se státními orgány, práce s interními databázemi, obsluha datové schránky, vedení příslušné evidence.
Hledáme především spolehlivou osobnost se zájmem o práci v oblasti řízení bezpečnosti.
Jste-li osoba se smyslem pro detail a je na Vás maximální spolehnutí, ozvěte se nám.

Pracovní náplň

  • Příprava a zpracování podkladů z kamerového systému na základě požadavků regulatorních orgánů
  • Koordinace komunikace se státními úřady a interními útvary banky v oblasti bezpečnostních služeb; sběr vstupních podkladů.
  • Zpracování průvodní dokumentace a vedení evidence v rámci metodiky ochrany osobních údajů.
  • Technické zpracování a export obrazových dat na datová média.

Co od Vás očekáváme

  • SŠ, VŠ - čerstvý absolvent, nebo poslední rok studia, ekonomické zaměření výhodou
  • Zkušenost s jednáním se státními orgány výhodou.
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Dobrá znalost práce s PC, znalost MS Office (zejména Excel, Access)

Nabízíme Vám

  • Jedinečnou příležitost rozvíjet své zkušenosti v oblasti operačních rizik
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu.
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí.
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu, formu spolupráce - DPČ/DPP

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV