DPČ - oblast datové analýzy - rizika kreditního portfolia

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Brigáda Komerční banka
Volná místa 125

Hledáme kolegyni/kolegu formou spolupráce DPP/DPČ, která/ý se stane posilou v týmu procesní a datové analýzy v oddělení řízení kreditního rizika. Potřebujeme někoho, kdo se dokáže rychle zorientovat v datech na základě business zadání. Hledáme někoho aktivního, kdo se v případě nejasností nebojí zeptat a dohledat si potřebné informace. Jak se říká, jednoduše někoho s tahem na branku. Zároveň hledáme někoho, kdo se nebude bát zpracovat data do odpovídajícího grafického výstupu a data následně interpretovat.

Díky Smart office můžeme pracovat z domova. Nicméně jsme rádi, když se můžeme socializovat a ve vybrané dny potkat v práci. Náš kolektiv je přátelský a vždycky ti rádi se vším pomůžeme.

Pracovní náplň

  • Tvým hlavním úkolem by bylo poznat, pochopit a následně interpretovat data, která nám v bance vznikají. A že jich není málo. Jakmile by ses s nimi seznámil, tak kromě tvorby pravidelných reportů zaměřených na potřeby banky a regulátora, bys pracoval na jejich údržbě a rozvoji. Aby ti pravidelné reporty nezevšedněly, tak bys zároveň pracoval/a na ad-hoc analýzách.

Co od Vás očekáváme

  • Analytické myšlení, praxe s analytickou prací výhodou
  • Velmi dobrá znalost SQL
  • Znalost Teradata výhodou
  • Znalost vizualizačních technik (zejména PowerBI)
  • Znalost Pythonu výhodou
  • Znalost bankovního sektoru a produktů výhodou

Nabízíme Vám

  • Jedinečnou příležitost rozvíjet své zkušenosti v oblasti datové analýzy
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu.
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí.
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu, formu spolupráce - DPČ/DPP

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV