Digital Sales Specialist (optimalizace digitální konverze)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Marketing a Produktové řízení Komerční banka
Volná místa 120

Co budete dělat:

Jako specialista digitálního prodeje pro optimalizaci konverze budete vytvářet řešení, která budou přímo ovlivňovat prodej našich služeb zákazníkům prostřednictvím digitálních kanálů.

Vaše role bude zodpovědná za růst počtu a kvality generovaných leadů prostřednictvím digitálních kanálů. A to prostřednictvím vylepšování webové prezence a konverze návštěvnosti digitálních kanálů (web, mobilní aplikace, internetové bankovnictví) do kvalifikovaného zájmu, spolupodílením se na vytváření digitální strategie.

Budete provádět audity implementace digitální analytiky z obchodního hlediska a vytvářet doporučení pro zajištění přesného měření. Tyto doporučení budou obsahovat hypotézy pro zlepšení konverze včetně jejich otestování.

Pokud máte rádi vytváření nových obchodních příležitostí, zkoumání a testování nových způsobů oslovení a zapojení zákazníků, a umíte se vžít do kůže zákazníka, je tato tole to pravé pro vás.

Koho hledáme:

  • Schopnost navrhovat prozákaznicky orientovaná řešení, která respektují pravidla použitelnosti a uživatelské zkušenosti. Inovativního kolegu který umí identifikovat nové příležitosti v oblasti optimalizace konverze a digitální nákupní cesty a obchodního rozvoje KB digitálních kanálů.
  • Zkušenost s digitálním prodejem či digitálním marketingem.
  • Zkušenost s vylepšování digitální nákupní cesty, rozumět

tomu, jak jsou trafik a audience vytvářeny online a co potřeba k postupnému zlepšování UX a optimalizace konverze pro generování leadů a pro online prodej.

  • Zkušenost s prací v víceoborových týmech – analytici, vývojáři, segment, produkt, marketingová komunikace.
  • Výhodou znalost některého ze systémů pro automatizaci marketingu a správou obsahu webu je výhodou (např. Kentico, SItecore, Adobe, Acquia, Joomla, apod.), včetně hlavních řešení digitálního prodeje.

• Chápat regulatorní/právní rámec trhu finančních služeb.

Jaké schopnosti vám v roli pomohou:

  • Dívat se na problémy ze širší souvislosti
  • Pracovat samostatně
  • Prodat a prosadit svoje nápady
  • „out-of-box“ myšlení
  • Projektové řízení
  • Schopnost věci plánovat a prioritizovat
  • Schopnost motivovat ostatní
  • VŠ vzdělání případně odpovídající praxe

Co nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • 6 týdnů placeného volna
  • Plně hrazené 110 Kč e-stravenky za každý odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték, Zlatá platební karta)
  • 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB,
  • Komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy/ně,
  • MultiSportku a podporu sportovních spolků,
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B)
  • V budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola
  • Práci v přátelském kolektivu

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV