JAVA developer - Retail Segment Tribe

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa 125

Aktuálně do Retail Segment Tribu hledáme kolegy/ně na pozici Java Developera.

Aplikační vývoj komponent je realizovaný v Javě, s použitím Spring Boot frameworku. Ideální je mít znalost Maven, GIT, integračních patternů REST, WS-SOAP, JMS, microservisní architektury a domain driven designu. Aplikace běží na privátním cloudu (Docker/Kubernetes, Kafka, Redis, ... ) s podporou SRE přímo ve squadu.

První squad má na starosti doménu extra služeb, kde půjde o vývoj cloud native aplikací, které zprostředkují nabídku balíčků služeb klientovi ve všech prodejních kanálech banky.

Druhý squad, má na starosti kampaňový svět online leadů, kde zajišťuje integraci SAS řešení s různými systémy a prodejními kanály banky.

Hlavní náplň práce

  • Smysluplná a efektivní stavba aplikace
  • Programování na základě funkčních požadavků
  • Assembly a Unit testování
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Požadovaná znalost:

  • Java 11, Spring Boot Framework 2.X, SQL (PostgreSQL)
  • Znalost integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging

K8s, Docker, Redis

  • Cloud native development
  • Maven, GIT
  • Zkušenost s programováním enterprise aplikací 2 a více let