Data Analyst do týmu do týmu Business Loans

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa 126

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu Business Loans. Náš tým je součástí Tribu Corporate Strategy and Financing, který má na starosti strategii a podporu korporátního segmentu bankovnictví, pro který nyní připravujeme Novou digitální banku, plnou inovací a moderních přístupů. V našem týmu se zabýváme firemním financováním a nyní vyvíjíme zbrusu novou platformu pro poskytování úvěrů. Hledáme někoho, koho naplňuje analytická práce a zkoumání dat z více zdrojů. Setkáš se nejenom s DWH na Teradatě, ale i s Big Data Platformou na Hadoopu. Tvým úkolem bude poskytovat datové podklady, vytvářet analytické reporty, automatizovat stávající procesy a vizualizovat v Power BI pro své kolegy v různorodém byznysově orientovaném týmu.

Náplň práce:

  • Příprava, vyhodnocování a detailnější analýzy dat pro podporu byznysového týmu
  • Spolupráce na projektu Nové Digitální Banky v oblasti firemního financování
  • Správa, rozvoj a automatizace týmových datových řešení
  • Typy zastřešených aktivit: analýza dat, analýza systémů, design a zadání pro implementaci datových objektů, vytváření reportů, sdílení know-how v oblasti dat

Požadované znalosti:

  • Znalost DWH/BI, SQL, Power BI
  • Zkušenosti s reportingem
  • Zkušenosti s prací s Big Data (Hadoop) výhodou

Nabízíme:

  • Až 6 týdnu placeného volna
  • Roční bonusy a hodnocení dle výkonu
  • Možnost home office (flexibilní, podle dohody v týmu)
  • Plně hrazené stravenky ve výši 110 Kč / den
  • Produkty a služby společností Skupiny KB s výhodnějšími podmínkami
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření ve výši 3 % z přiznané základní mzdy dle úvazku
  • Příspěvek 6 720 Kč ve formě bodů do Cafeterie
  • Další vzdělávání v rámci interní Datové Akademie, která je zaměřena na datovou analytiku a námi používané nástroje, přístup ke stovkám kurzů na Coursera

a mnoho dalšího

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV