DevOps Incubator

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa 189

SRE Incubator je projekt postavený zejména pro absolventy nebo studenty, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti bez předchozích zkušeností v délce 6 měsíců. Nastoupíte na hlavní pracovní poměr a během prvních 6 měsíců Vás provedeme prací Site Reliability Engineer v KB. Vyzkoušíte si co znamená provoz v DevOpsu, práce Kubernetes a databázemi, vyzkoušíte si v praxi automatizace a CI/CD pipeline. Nabízíme vám možnost se detailně seznámit nejen s provozními aktivitami, ale získat i další zkušenosti z dalších oblastí.

Co Vás čeká?

  • Seznámíme Vás s tím jak spravovat aplikace a co vše obnáší jejich podpora
  • Naučíme Vás s pracovat s kontejnery v Kubernetes, GIT, PostgreSQL
  • Ukážeme Vám jak automatizovat provozní činnosti
  • Kromě toho se naučíte pracovat s Microservices, REST, Ansible
  • Proniknete do světa provozních aktivit a zjistíte v praxi co obnáší incident management, Change management a další ITIL procesy
  • Osvojíte si agilní principy řízení v organizaci

Co od Vás očekáváme ?

  • Nástup nejpozději 1.10.2022
  • Hledáme člena týmu, který nemá problém s dokumentací v angličtině a je schopen odpovědět na otázku „What‘s going on?“
  • Jste týmoví, pracovití a přemýšlíte analyticky
  • Absolvent / student posledního ročníku (hledáme lidi na full-time)
  • Vzdělání v IT/ minimální praxe v IT
  • Základní zkušenosti s programováním nebo provozem
  • Dobrá znalost Linux administrace
  • Znalost IT základů (základy SQL, Eventy Apod.)
  • Základy scriptování
  • Ochota učit se a dále se rozvíjet. Když ji budete mít, určitě se pak doučíte i ty věci, co Vám případně budou chybět. A my Vám s tím rádi pomůžeme
  • Schopnost spolupracovat v rámci týmu
  • Analytické schopnosti, komunikační schopnosti, kritické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a aktivní přístup
  • Proaktivita a vyhledávání příležitostí na zlepšení ve svěřené oblasti

Nabízíme Vám

  • Jedinečnou příležitost tvořit novou digitální banku budoucnosti, podílet se na zajímavých aktivitách a pracovat s moderními technologiemi
  • Rozmanitou práci v agilním prostředí, s přátelskými a zkušenými kolegy, kteří rádi pomohou nebo poradí
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny – držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2021
  • Pružnou pracovní dobu s možností práce v kanceláři nebo z domova (aktuálně pracujeme 2-3 dny týdně na homeoffice)
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5 – Stodůlky, přímo na metru B), v budově je možnost parkování a zapůjčení vozu, sprchy, zázemí pro kola, čistírna/prádelna nebo cvičebna s lekcemi jógy či TRX a kvalitní okolní infrastruktura
  • Bohatý systém benefitů: 6 týdnů placeného volna, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy), rizikové životní pojištění, výhodnější podmínky u produktů a služeb KB (úvěr, hypotéka, leasing atd.), Zlatá karta s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost, plně hrazené 110 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání, slevy u partnerů KB, zvýhodněná MultiSport karta a podpora sportovních spolků, firemní tarif s daty na míru, odměna za doporučení kolegy atd.
  • V neposlední řadě možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV