Specialista/ka pro klíčové CRM Komerční banky

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Agile a Projektové řízení Komerční banka
Volná místa 185

Hledáme aktivního člověka se zkušeností v oblasti návrhu, rozvoje a realizace změn v systému CRM.

Pracovní náplň

  • Návrh, rozvoj a realizace změn v klíčovém CRM systému (MS Dynamics) v rámci omnichannel přístupu se zaměřením na Kontaktní centrum KB
  • Aktivní účast při pravidelném nasazování nových verzí aplikace
  • Školení novinek a podpora koncových uživatelů
  • Vyhledávání příležitostí pro zvýšení efektivity svěřených procesů a klientské spokojenosti
  • Znalost agilního prostředí výhodou

Co od Vás očekáváme

  • Indentifikovat a zpracovávat požadavky ze strany zákazníka (interního a externího)
  • Výhodou je znalost a praxe CRM systému
  • Komunikace na vysoké úrovni
  • Zkušenosti s designem procesů a funkcionalit jsou výhodou (service design, UX)

Nabízíme Vám

  • 30 dní volna (5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna navíc a narozeninový den, 1 dobrovolnický den)
  • Plně hrazené 110 Kč stravenky za každý odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatá platební karta
  • 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB
  • Komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • MultiSportku
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B)
  • V budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola
  • Práci v přátelském kolektivu

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV