Development Incubator

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa 149

Development Incubator je projekt postavený zejména pro absolventy/ky nebo studenty/ky, kteří/ré mají zájem rozvíjet své znalosti a zkušenosti v oblasti vývoje softwaru.
Nastoupíte na hlavní pracovní poměr a během prvních 6 měsíců Vás provedeme prací Java Developera/ky v KB. Co u nás máme? Spring Boot, Java 17, Kubernetes, Apache Kafka, Prometheus, Kibana, PostgreSQL databáze a další moderní technologie. Dále u nás frčí DevOps a Agile.

Co Vás čeká

  • Seznámíme Vás s tím, jak moderním způsobem vyvíjet bankovní aplikace
  • Naučíme Vás jak „dokopat“ Spring Boot aplikaci z Vašeho počítače přes DEV a TEST až do produkce, práci s GITem a ARGO CD.
  • Naučíme Vás pracovat s kontejnery v Kubernetes, PostgreSQL a Apache Kafka.
  • Ukážeme Vám, jak pracovat s logy v Kibaně a tracing mikroservis s Jaeger Tracing.
  • Osvojíte si agilní principy řízení v organizaci

Na čem digitální banku stavíme

Co od Vás očekáváme

  • Termín od 1.10.2022 je nyní kompletně obsazený
  • Další termín náborů bude k datu 1.2.2023 (Pohovory budou probíhat v průběhu ledna 2023)
  • Hledáme člena/ku týmu, který/á nemá problém s dokumentací v angličtině a je schopen/na odpovědět na otázku „What‘s going on?“
  • Jste týmoví, pracovití a přemýšlíte analyticky
  • Absolvent/ka / student/ka posledního ročníku (hledáme lidi na full-time)
  • Vzdělání v IT/ minimální praxe v IT
  • Znalost programovacího jazyka Java
  • Základní znalost Spring Boot
  • Znalost IT základů (základy SQL, základní znalost datových struktur)
  • Ideálně základní znalost Dockeru anebo Kubernetes
  • Ochota učit se a dále se rozvíjet. Když ji budete mít, určitě se pak doučíte i ty věci, co Vám případně budou chybět. A my Vám s tím rádi pomůžeme
  • Schopnost spolupracovat v rámci týmu
  • Analytické schopnosti, komunikační schopnosti, kritické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a aktivní přístup
  • Proaktivita a vyhledávání příležitostí na zlepšení ve svěřené oblasti

Doporučení od vedení inkubátoru

  • Ohledně přípravy bych zájemcům doporučil:

https://www.udemy.com/course/java-the-complete-java-developer-course/ (od začátku po Java Collections včetně, pak Lambda Expressions a Databases).

  • Dále je dobré znát Maven a Spring Boot, ale není to úplně nutné (je to bonus).

Nabízíme Vám

  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Možnost občasné práce z domova až 60%
  • 6 týdnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den
  • Plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 530 Kč měsíčně
  • 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii
  • Příspěvek na penzijní spoření 3 % z měsíční hrubé mzdy, vždy minimálně 13 200 Kč/ročně
  • Plně hrazené zaměstnanecké rizikové životní pojištění
  • Zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost
  • Zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB (pro nákup elektroniky, zájezdů, jazykových kurzů nebo auta atd.), komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby)
  • Příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky
  • Notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem až 20GB dat
  • Podpoříme Váš další odborný a osobní rozvoj např. prostřednictvím platformy KB.edu, vybraných kurzů Seduo nebo přístupem do online platforem jako RedButton, Coursera a dalších

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV