Development Incubator

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa 195

Developer Incubator je projekt postavený zejména pro absolventy/ky nebo studenty/ky, kteří/ré mají zájem rozvíjet své znalosti bez předchozích zkušeností v délce 6 měsíců. Nastoupíte na hlavní pracovní poměr a během prvních 6 měsíců Vás provedeme prací Java Developer v KB. Co u nás máme? Spring Boot, Java 17, Kubernetes, Apache Kafka, Prometheus, Kibana, PostgreSQL databáze a další moderní technologie. Dále u nás frčí DevOps a Agile.

Co Vás čeká

  • Seznámíme Vás s tím, jak moderním způsobem vyvíjet bankovní aplikace
  • Naučíme Vás jak „dokopat“ Spring Boot aplikaci z Vašeho počítače přes DEV a TEST až do produkce, práci s GITem a ARGO CD.
  • Naučíme Vás pracovat s kontejnery v Kubernetes, PostgreSQL a Apache Kafka.
  • Ukážeme Vám, jak pracovat s logy v Kibaně a tracing mikroservis s Jaeger Tracing.
  • Osvojíte si agilní principy řízení v organizaci

Co od Vás očekáváme

  • Nástup nejpozději 1.10.2022
  • Hledáme člena/ku týmu, který/á nemá problém s dokumentací v angličtině a je schopen/na odpovědět na otázku „What‘s going on?“
  • Jste týmoví, pracovití a přemýšlíte analyticky
  • Absolvent/ka / student/ka posledního ročníku (hledáme lidi na full-time)
  • Vzdělání v IT/ minimální praxe v IT
  • Znalost programovacího jazyka Java
  • Základní znalost Spring Boot
  • Znalost IT základů (základy SQL, základní znalost datových struktur)
  • Ideálně základní znalost Dockeru anebo Kubernetes
  • Ochota učit se a dále se rozvíjet. Když ji budete mít, určitě se pak doučíte i ty věci, co Vám případně budou chybět. A my Vám s tím rádi pomůžeme
  • Schopnost spolupracovat v rámci týmu
  • Analytické schopnosti, komunikační schopnosti, kritické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a aktivní přístup
  • Proaktivita a vyhledávání příležitostí na zlepšení ve svěřené oblasti

Nabízíme Vám

  • 6 týdnů placeného volna
  • Rozmanitou práci v přátelském kolektivu, který rád pomůže nebo poradí.
  • Pružnou pracovní dobu s možností práce v kanceláři nebo z domova (aktuálně pracujeme 3 dny týdně na homeoffice).
  • Bohatý systém benefitů jaký lze od stabilní banky očekávat: příspěvek na penzijní pojištění (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték, Zlaté platební karty, nebo MultiSportky)
  • 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB.
  • Plně hrazené 110 Kč e-stravenky za každý odpracovaný den​
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny – držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2021.
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B).
  • V budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV