Reporting & Visualization Leader

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Analýza dat, BI/DWH, Data Science Komerční banka
Volná místa 195

Hledáme nadšence do dat se zkušenostmi z oboru Business Intelligence. Potřebujeme někoho, kdo dokáže samostatně rozvíjet jak svěřenou oblast tak i své kolegy.
Někoho, kdo se nebojí komunikovat s business partnery napříč celou organizací a táhnout společně s ostatními za jeden provaz.
Dataře/datařku tělem i duší se zkušenostmi s analýzou a návrhem BI reportů a dashboardů.

Reporting & Visualization Leader pomáhá kolegům s jejich osobním růstem. Je garantem rozvoje a zajištění bankovních reportingových platforem.
Leader má možnost ovlivnit, jakým směrem se daná oblast ubírá a promlouvat do rozvoje dashboardů a reportů, které mají dopad na práci kolegů v celé bance.
Zároveň je u testování technologických novinek a směřuje jejich zavádění do praxe.

Co budete dělat ?

  • Nastavovat governance reportingu a dashboardingu v celé organizaci, včetně metodik
  • Spolupracovat při definování architektury a procesů v rámci reportingových platforem
  • Účastnit se návrhu a implementace reportingových řešení založených na platformě Power BI
  • Rozvíjet znalosti kolegů v Reporting & Visualization Chapter, komunikovat s business stakeholdery
  • Spolupracovat s datovými analytiky a popularizovat použití vizualizací pro business aplikace
  • Pracovat s datovým skladem na technologiích Teradata a Cloudera

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Co od Vás očekáváme ?

  • Alespoň 4 roky praxe v oblasti zpracování dat a reportingu, znalost základních principů BI
  • Znalost konceptů, teorií a přístupů k vizualizaci informací, moderních designů
  • Praktická pokročilá znalost nástroje Microsoft Power BI, výhodou je IBM Cognos BI nebo Tableau
  • Přehled o reportingových a vizualizačních technologiích na trhu, mít chuť zkoušet nové technologie
  • Výhodou je zkušenosti s cloudovými službami Azure nebo AWS
  • Komunikativní znalost angličtiny a prezentační dovednosti

Nabízíme Vám

  • Pružnou pracovní dobu a možnost využít Home Office až 3 dny v týdnu
  • 6 týdnů placeného volna
  • Plně hrazené 110 Kč stravenky za každý odpracovaný den
  • 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání
  • Zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků v KB
  • Firemní tarif s daty na míru a příspěvek na mobilní telefon
  • Odměny jako roční bonus za Vaší skvělou práci nebo za doporučení nového kolegy/ně
  • Příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění
  • Zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenčními službami pro auto a domácnost a cestovním pojištěním)
  • Wellbeing program KB4U (lékařské, právní nebo psychologické poradenství)
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (přímo na metru B, stanice Stodůlky)
  • V budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2021
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV