Kreditní specialista/ka junior - ALD Automotive

U Stavoservisu 527/1, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika Práce na plný úvazek Řízení rizik ALD Automotive ČR, SK
Volná místa 195

Pracovní náplň

  • Zpracovávat finanční analýzy k posouzení bonity klienta na lokální i mezinárodní úrovni
  • Spolupracovat na průběžném monitorování klientského portfolia
  • Spolupracovat na pravidelných reportech oddělení

Co od Vás očekáváme

  • SŠ / VŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • Orientace ve finančních výkazech
  • Dobré analytické schopnosti, asertivita, týmová spolupráce
  • Středně pokročilá angličtina (B1)
  • MS Office – Excel – uživatelská znalost

Nabízíme Vám

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci v neformálním týmu a prostředí
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, cafeterii, bankovní výhody skupiny KB)
  • Místo výkonu práce: Praha 10

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV