Expert/ka Podpory karet a prevence podvodů

Expert/ka Podpory karet a prevence podvodů
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa 195

Co Vás čeká na této pozici?

  • Smysluplná práce, při níž budete mít možnost pomáhat druhým a chránit zájmy i prostředky našich klientů
  • Řešení telefonických a jiných požadavků interních i externích klientů
  • Ověřování karetních transakcí –vyhodnocování funkčnosti platebních karet
  • Blokace platebních karet
  • Řešení nestandardních situací našich klientů
  • Spolupráce na prevenci možných karetních podvodů

Co očekáváme my od Vás?

  • Výborné komunikační dovednosti
  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni slovem i písmem (B1/B2)
  • Nadhled při řešení problematických a vypjatých situací
  • Spolehlivost, pracovní nasazení a odpovědný přístup
  • Znalost bankovního prostředí a platebních karet je výhodou – základy však již jistě máte z pohledu klienta a vše ostatní Vás rádi naučíme

Nabízíme:

  • Příležitost získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti platebních karet a nastupujících nových platebních metod
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • 6 týdnů placeného volna
  • Plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 530 Kč měsíčně
  • 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii
  • Příspěvek na penzijní spoření 3 % z měsíční hrubé mzdy, vždy minimálně 13 200 Kč/ročně
  • Plně hrazené zaměstnanecké rizikové životní pojištění
  • Zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost
  • Zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB (pro nákup elektroniky, zájezdů, jazykových kurzů nebo auta atd.), komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby)
  • Příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky
  • Podpoříme Váš další odborný a osobní rozvoj např. prostřednictvím platformy KB.edu, vybraných kurzů Seduo nebo přístupem do online platforem jako RedButton, Coursera a dalších

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV