Junior Developer/Analyst (Identity&Access management)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa 195

Do týmu spravující všechny identity a oprávnění zaměstnanců Komerční banky hledáme kolegu, nebo kolegyni, který/á se postupně stane plnohodnotným členem/členkou našeho týmu.

Co Vás čeká:

  • Nejprve se seznámíte s týmem a portfoliem aktivit, které máme na starosti.
  • Dozvíte se také základní informace o KB a o tom, jak fungujeme jako tým, i jako banka. #flexibilně
  • Poté společně vybereme oblast, které se budete věnovat společně se seniorním kolegou. Například automatizace přidělování práv, nebo zabezpečení přístupu k privilegovaným účtům.
  • Identity and Access management je hlavně o bezpečnosti. Zároveň se ale ti správní lidé musí umět dostat do správných systémů, aby mohli dělat svoji práci. Proto se postupně Vaší náplní stane i analýza požadavků a dopadů do IT bezpečnostních systémů v oblasti. Nebát se, k ruce máme šikovné security specialisty.
  • Rozvoj svěřených nástrojů.
  • Spolupráce při přípravě testovacích strategií, scénářů a technického designu.
  • Co děláme, má své zákazníky, a ti musí vědět, jak to používat. Proto také aktualizace a rozvoj dokumentace.
  • Spolupráce s ostatními squady banky i dodavateli klíčového SW.

Pracovat budete s těmito technologiemi:

Co od Vás očekáváme:

  • Orientace v oblasti technologií autentizace a autorizace uživatele IT systémů.
  • Analytické myšlení, dobré komunikační schopnosti, umění logické argumentace.
  • Týmový duch
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a dobré organizační schopnosti.
  • Alespoň teoretická znalost v doméně Security, případně ochota se učit nové technologie v této doméně.
  • Uživatelská znalost Git a SVN.
  • Znalost anglického jazyka, alespoň na středně pokročilé úrovni.

Výhodou je:

  • Znalost JIRA, SOAP UI, SQL a LDAP.
  • Znalost systémů a aplikací jako jsou centrální Identity management, Access Right Review, System na správu privilegovaných přístupů - CyberArk, Enterprise Single Sign On, Evidian.
  • Základy programování (ideálně JAVA, JavaScript, ...)
  • Praktické zkušenosti s implementací bezpečnostních nástrojů a systémů.
  • Velkou výhodou je pak praxe v oblasti IT, na pozicích IT bezpečnostní specialista/tka, IT bezpečnostní architekt/ka, IT analytik/analytička

Co nabízíme:

  • Jedinečnou příležitost tvořit novou digitální banku budoucnosti, podílet se na zajímavých aktivitách a pracovat s moderními technologiemi.
  • Rozmanitou práci v agilním prostředí, s přátelskými a zkušenými kolegy, kteří rádi pomohou, nebo poradí.
  • 6 týdnů placeného volna
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny – držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2021.
  • Pružnou pracovní dobu s možností práce v kanceláři, nebo z domova (aktuálně pracujeme 2-3 dny týdně na homeoffice).
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5 – Stodůlky, přímo na metru B), v budově je možnost parkování a zapůjčení vozu, sprchy, zázemí pro kola, čistírna/prádelna nebo cvičebna s lekcemi jógy či TRX a kvalitní okolní infrastruktura.
  • Bohatý systém benefitů jaký lze od stabilní banky očekávat:

Výhodnější hypotéky, úvěry, leasingy, vysoký příspěvek na penzijko, rizikové životní pojištění

Zlatá karta s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost,

  • Plně hrazené stravenky, zvýhodněná MultiSport karta, firemní tarif s daty na míru, atd..
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV