Product Owner / Capital markets

Václavské náměstí 796/42, 114 07  Praha-Nové Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa 185

O nás

Investiční bankovnictví (IB) poskytuje služby a produkty finančních a kapitálových trhů našim klientům a provádí mezibankovní transakce ve jménu Komerční banky. Staráme se také o provoz a rozvoj aplikací IB, tak o end-to-end procesy, související s vývojem, řízením, harmonizací a dalšími činnostmi, spojenými s implementací produktů a služeb v rámci segmentu IB.

Co budete dělat?

Vaší hlavní pracovní náplní bude starat se průřezově o funkčnost (50%) a rozvoj (50%) aplikací IB potřebných k plynulému odbavování požadavků svých zákazníků, zejména:

  • Sledovat provoz všech systémů IB a poskytujete podporu uživatelům (Front, Middle a Back Office).
  • Podílet se na vytváření a sledovat kontrolní mechanismy procesů.
  • Časem se dostanete i ke složitějším a/nebo nestandardním reportům pro klientské útvary.
  • Podílet se na řešení zavádění nových produktů a procesů do systémů (o které se staráte) a zabývat se nejnovějšími regulatorními požadavky.
  • Správa backlogu a řízení priorit rozvoje aplikací IB.
  • Podílet se na návrhu nových procesů a workflows.
  • Podílet se na testování a validaci dodávek.
  • Komunikovat s koncovými uživateli a týmy napříč bankou (sběr potřeb/požadavků, diskuze o návrhu řešení atd.).

Jak si Vás představujeme?

  • Vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického zaměření.
  • 2–3 roky relevantních zkušeností s provozem nebo rozvojem aplikací ve finanční instituci - velkou výhodou znalost domény IB/kapitálových trhů.
  • Dobrou znalost SQL.
  • Dobré logické a analytické schopnosti a schopnost propojovat svět businessu a IT.
  • Znalost AJ na úrovni alespoň B1 (občasná komunikace se zahraničními kolegy).
  • Chuť učit se nové věci.
  • Výhodou bude znalost Atlassian nástrojů (Jira, Confluence).

Nabízíme Vám

  • možnost práce z domova
  • až 30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, až 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den

Benefity převyšující 50 000 Kč ročně:

  • plně hrazené 110 Kč e-stravenky za každý odpracovaný den
  • 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii
  • příspěvek na penzijní spoření 3 % z měsíční hrubé mzdy, vždy minimálně 13 200 Kč/ročně
  • plně hrazené zaměstnanecké rizikové životní pojištění
  • zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost
  • zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB (pro nákup elektroniky, zájezdů, jazykových kurzů nebo auta atd.), komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby)
  • notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat
  • podpoříme Váš další odborný a osobní rozvoj např. prostřednictvím platformy KB.edu, vybraných kurzů Seduo nebo přístupem do online platforem jako RedButton, Coursera a dalších
  • Odměny jako bonus za skvělou práci nebo za doporučení kolegy.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV