Recepční v ALD Automotive

Recepční v ALD Automotive
U Stavoservisu 527/1, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika Práce na plný úvazek ALD Automotive ČR, SK
Volná místa 225

ALD Automotive s.r.o. je přední světový poskytovatel operativního leasingu pro osobní a lehké užitkové automobily do 3,5t.
Společnost patří do Skupiny Société Générale a aktuálně hledá pro lokalitu Praha 10 nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční.

Pracovní náplň

Správa a zajištění chodu recepce, zejména:

  • Komunikace s klienty a dodavateli,
  • Zpracování příchozí a odchozí pošty,
  • Podpora managementu společnosti a kolegů při organizaci porad a schůzek,
  • Rezervace zasedacích místností včetně zajištění občerstvení,
  • Administrativní podpora týmů napříč společností,
  • Zaměření na maximální spokojenost klienta

Co od Vás očekáváme

  • Výborná znalost ČJ
  • AJ nebo NJ výhodou
  • Znalost práce s MS office na uživatelské úrovni
  • Vítáme předchozí zkušenost s podobnou agendou, není podmínkou
  • Organizační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování, spolehlivost, samostatnost, vstřícnost

Nabízíme Vám

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci v neformálním týmu a prostředí
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, cafeterii, bankovní výhody skupiny KB)
  • Místo výkonu práce: Praha 10

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV