UX Designer (full-time nebo part-time)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa 195

Jsou projekty, na kterých, když máte štěstí a jste ve správný čas na správném místě, dostanete šanci pracovat jednou za život. Takovou šanci vám nabízíme jak na plný, tak na částečný úvazek. Hledáme do týmu další UX kolegy, kteří s námi budou navrhovat novou Komerční banku.

Pojďte nám pomoct budovat banku budoucnosti, kterou budou klienti milovat.

Co budete dělat

  • Navrhovat podobu jednotlivých customer journeys v mobilní aplikaci a internetovém bankovnictví
  • Intenzivně pracovat v tandemu se servisním designérem
  • Spolupracovat s produktovým týmem při návrhu řešení
  • Pomáhat s moderací a vyhodnocením uživatelských testů
  • Vést a moderovat kreativní týmové workshopy
  • Podporovat aplikaci design thinking v bance

Pracoval/a byste s těmito technologiemi

Koho hledáme

  • Máte zkušenosti s návrhem a vizualizací mobilních i webových aplikací
  • Znáte designové principy webových i mobilních aplikací a neustále sledujete, kam se ubírají aktuální trendy
  • Umíte připravit wireframy a prototypy v některém z používaných nástrojů, jako jsou Figma nebo Axure
  • Máte zkušenost s uživatelským testováním a aspoň teoretickou znalost Design Thinking
  • Pojem Design System vám není cizí
  • Zvládnete odprezentovat vaše výstupy
  • Když budete mít povědomí o bankovnictví, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom
  • Jste týmový hráč

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na budoucnosti KB
  • Přidáte se do týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
  • Dostanete šanci se naučit spoustu nového od inspirativních kolegů
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici šikovné kolegy výzkumníky, kteří vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete pro otestování Vámi navrženého prototypu
  • Bude na Vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději

Nabízíme Vám:

  • Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • 6 týdnů placeného volna
  • Plně hrazené 110 Kč e-stravenky za každý odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték, Zlatá platební karta)
  • 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB,
  • Komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy,
  • MultiSportku a podporu sportovních spolků,
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B)
  • V budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola
  • Práci v přátelském kolektivu

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV