Senior UX Designer pro internetové bankovnictví

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa182

Jsou projekty, na kterých dostanete šanci pracovat jednou za život. Teda když máte štěstí a jste ve správný čas na správném místě. A právě takovou šanci vám teď nabízíme. Hledáme do týmu další parťačky a parťáky, kteří s námi budou navrhovat novou Komerční banku. Pojďte nám pomoct, ať společně vytvoříme něco, co budou klienti milovat.

A že by vás nejdřív zajímalo, co je to ta nová Komerční banka? Poslechnětě si celou sérii podcastů, kterou o ní natáčíme. Najdete je třeba tady na Spotify. Případně hledejte „Digitální banka budoucnosti“ ve vaší oblíbené podcastové aplikaci.

Co budete dělat

  • Dohlížet nad kompletním UX našeho nového internetového bankovnictví
  • Mentorovat další UX designéry v týmu
  • Úzce spolupracovat s dalšími týmy, kteří pracují na novém mobilním bankovnictví a webu kb.cz
  • Pravidelně testovat a ověřovat navrhovaná řešení s uživateli – protože náš klient je v centru úplně všeho, co děláme
  • Občas i moderovat a vyhodnocovat uživatelské testy – protože zpětná vazba od klientů (i neklientů) je samozřejmou součástí naší práce
  • Vést kreativní týmové workshopy, na kterých rozpovídáte i ty nejvíce zakřiknuté kolegy
  • Neustále prioritizovat a vyhodnocovat, čemu se věnovat hned, čemu později a čemu vůbec – protože kapacit ani času nikdy nebude tolik, kolik bychom chtěli
  • Hodně naslouchat, rozhlížet se u nás i ve světě, přemýšlet o věcech v kontextu a zpochybňovat status quo
  • Argumentovat, vysvětlovat a používat selský rozum
  • A při tom všem zůstávat pokorným a s nohama na zemi

Koho hledáme

  • Máte zkušenosti s návrhy rozsáhlých webových aplikací
  • Už jste někdy vedl nebo vedla tým UX designérů
  • Znáte designové principy webových i mobilních aplikací a neustále sledujete, kam se ubírají aktuální trendy
  • Umíte připravit propracované wireframy a prototypy v některém z používaných nástrojů, jako jsou Figma nebo Axure
  • Dokážete skvěle komunikovat a vysvětlit i složité věci tak, že jim rozumí i vaše babička
  • Jste týmový hráč a vyzrálá osobnost – jak po stránce odborné, tak lidské
  • Dokážete odprezentovat vaše výstupy
  • Když budete mít povědomí o bankovnictví, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom

Pracoval/a byste s těmito technologiemi

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na budoucnosti KB
  • Přidáte se do týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
  • Dostanete šanci se naučit spoustu nového od inspirativních kolegů
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici šikovné kolegy výzkumníky, kteří vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete pro otestování vámi navrženého prototypu
  • Nabízíme pružnou pracovní dobu a 3 dny práce z domova týdně
  • Bude na vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • Získáte zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV