Web Editor/ka

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa173

Jaká je náplň práce

  • Odpovědnost za obsah www.kb.cz
  • Na základě faktického zadání přicházet s návrhem, jak danou věc na webu zpracovat
  • Stránky budete navrhovat a upravovat v CMS Kentico
  • Nejčastěji vám budou práci zadávat kolegové, kteří dobře znají klienty a produkty banky
  • Nebudete na to sami, spolu s vámi budou ve webovém týmu UX designér, grafik, analytik, tester a vývojáři

Co je potřeba znát a umět

  • Mít prokazatelnou zkušenost se správou a s rozvojem webu pro střední nebo větší společnosti
  • Znát trendy hýbající digitálním prostředím, zejména z oblasti webu, a odhodlání přenést je do své práce
  • Mít schopnost zjednodušovat složité věci tak, aby jim rozuměl běžný uživatel
  • Vědět, jak vystavět webovou stránku tak, aby fungovala po servisní i prodejní stránce
  • Jelikož vaši práci nebude kontrolovat jazykový korektor, je třeba perfektně ovládat češtinu
  • Zkušenost s prací v nějakém CMS – pokud jde o Kentico, bude to vaše výhoda, ale netrváme na tom, počítáme se zaškolením
  • Občas se některé věci probírají v angličtině, proto je potřeba ovládat ji na komunikační úrovni
  • Být založením optimista

Proč být v týmu Komerční banky a co vám nabízíme

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji internetových stránek KB, oceňovaných v soutěžích jako Kentico „Site of the Year“ či WebTop100
  • Získáte cenné zkušenosti v oblasti digitálu a s agilním vývojem ve velké společnosti
  • Dostanete možnost podílet se na digitální proměně Komerčky v době, kdy náš sektor prochází nejzajímavější transformací mnoho let nazpět
  • Můžete se spolehnout na přátelské a neformální prostředí – jsme sice banka, ale na dresscode si nepotrpíme už pěkných pár let
  • Tým zkušených kolegů se s vámi rádi podělí o své zkušenosti
  • Rozšíříte si znalosti v oblasti bankovních produktů, což sami oceníte i v běžném životě

A navíc získáte řadu benefitů

  • Pro vybalancování soukromého a pracovního života máme pružnou pracovní dobu
  • Počítáme s 2-3 dny home office týdně. Využít můžete také 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den.
  • Nabízíme také příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV