Bankéř pro podnikatele (m/ž), Ústí nad Labem

Bílinská 175/2, 400 01  Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum, Česká republika Práce na plný úvazek Pobočková síť a Retailové bankovnictví Komerční banka
Volná místa173

Rozjeďte svou kariéru v Komerční bance!

Patříme mezi top 3 banky v ČR. Našim klientům poskytujeme komplexní servis prostřednictvím digitálních kanálů. Díky novému způsobu obsluhy, který je zaměřen především na poradenství, zefektivňujeme i práci na pobočkách a obsluhu našich klientů zrychlujeme a zlepšujeme.
Pomocí Finančního průvodce, nového diagnostického nástroje, který prezentuje finanční data v souvislostech, umíme klientům nabídnout přesně to, co potřebují. Staňte se bankéřem v digitální bance budoucnosti!

Co budete dělat?

  • Poskytovat poradenství a budovat vztahy s klienty v přiděleném podnikatelském portfoliu
  • Aktivně nabízet produkty KB klientům a potencionálním zákazníkům
  • Zpracovávat smluvní dokumentaci k uzavřeným obchodům vč. zadávání do bankovních systémů

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete školení, kde se seznámíte s našimi produkty a procesy
  • Běžnou součástí Vaší integrace v rámci pobočky, které budete nedílnou součástí, bude práce na Home office a navolávání klientů
  • Spolu s koučem/mentorem si osvojíte jednání s klienty
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace a podpoříme Vás potřebným školením

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

  • Baví Vás komunikovat s klienty a máte zájem o oblast financí a podnikatelské prostředí
  • Alespoň základní orientace v bankovních produktech
  • Máte SŠ vzdělání s maturitou

Co Vám nabízíme?

  • Možnost práce z domova minimálně 1x týdně
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den
  • 4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání
  • 7 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace
  • Praktický trénink ve Školicí pobočce s následnou podporou Retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty
  • Benefity převyšující 50 000 Kč ročně:

- plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 300 Kč měsíčně
- 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii
- minimálně 13 200 Kč/ročně jako příspěvek na penzijní spoření,
- plně hrazené rizikové životní pojištění
- zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost
- zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB
- příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky
- notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV