Specialista/ka technického oddělení – ALD Automotive

U Stavoservisu 527/1, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika Práce na plný úvazek ALD Automotive ČR, SK
Volná místa173

ALD Automotive s.r.o, společnost patřící do Skupiny Société Générale, hledá pro lokalitu Praha nového kolegu/kolegyni se zálibou v automobilech, který/á rád/a komunikuje a učí se novým věcem. Znalost opravárenství automobilů je výhodou.

Pracovní náplň

  • Zajištění servisu pro klienty
  • Schvalování servisních nákladů odpovídajících realitě
  • Kontrola fakturace servisních nákladů a doprovodných služeb
  • Zadávání dat do interního systému
  • Komunikace s klienty a servisy
  • Spolupráce na nových projektech
  • Spolupráce s odd. pojištění a remarketingu

Co od Vás očekáváme

  • SŠ vzdělání (obor automechanik, přijímací technik)
  • Min. 1 rok praxe v oboru
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Znalost práce s PC, MS Office
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost Aj výhodou

Nabízíme Vám

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci v neformálním týmu a prostředí
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, cafeterii, bankovní výhody skupiny KB)
  • Místo výkonu práce: Praha 10

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV