Brigáda - Datový operátor & administrátor

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Brigáda Komerční banka
Volná místa173

Přidejte se do týmu šikovných ICT operátorů, kteří nám v KB pomáhají dohlížet na chod bankovních aplikací. Brigáda je vhodná pro studenty VŠ.

Co budete dělat?

  • Monitorovat infrastrukturu a provoz aplikací, např. přispívat k dohledu nad nočním zpracováním všech klíčových aplikací
  • Zajišťovat první úroveň podpory ICT provozu
  • Společně s dalšími týmy v KB a jejími dodavateli řešit vzniklé situace tak, aby bylo zajištěno otevření všech téměř 250 poboček pro retailové i korporátní klienty

Co potřebujeme od Vás?

  • Schopnost pracovat v nepřetržitém směnném provozu – brigádníky poptáváme převážně pro noční směny
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (incidenty budete řešit jak v ČJ, tak AJ)
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, základy programování, základní přehled v OS)
  • Zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat samostatně a rozhodovat se pod stresem

Co nabízíme?

  • Důkladné zaučení od zkušenějších kolegů a tým, kde nebudete jediným studentem
  • Ideální startovní pozici v IT velké banky, s možností získat cenné zkušenosti – seznámíte se s komplexní infrastrukturou a velkým množstvím aplikací
  • Pracovní úvazek 20 hodin/týden, formou DPČ
  • Dlouhodobou spolupráci a perspektivu kariérního růstu v KB
  • Možnost uplatnění v odborných týmech napříč celou technologickou částí banky (jen pro představu – IT v KB je velké jako samostatná firma, máme 2 datacentra, ve vývoji je nás spolu s externisty zhruba 700, v provozu dalších 150 – jednoduše budete se mít od koho učit a kam se posouvat)

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV