Úvěrový analytik/čka – Global Banking

náměstí Svobody 92/21, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa167

Pracovní náplň

  • Analýza úvěrových obchodů pro velké korporátní klienty
  • Participace na přípravě návrhu struktury financování
  • Příprava kreditních návrhů
  • Shromažďování údajů potřebných pro hodnocení rizik
  • Analýza finančních výkazů, auditorských zpráv, interpretace trendů a jejich dopadů
  • Příprava finančních projekcí a stress testů
  • Průběžný monitoring vývoje finanční situace klientů
  • Sledování aktuálního ekonomického dění a vývoje na finančních trzích

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání
  • Min. 3 roky relevantních zkušeností v oblasti analýzy finančních výkazů a hodnocení úvěrových rizik v segmentu firemní klientely nebo finančních institucí
  • Znalost metodiky v oblasti hodnocení úvěrového rizika a souvisejících právních předpisů, účetní a daňové problematiky
  • Schopnost strukturovaně formulovat, prosazovat a obhajovat postoje své nebo obchodního útvaru vůči ostatním útvarům banky
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (slovem i písmem), vč. odborné terminologie z oblasti analýz a účetních dat
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Flexibilita, adaptabilita, analytické myšlení, prezentační schopnosti, systematičnost
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Jedinečnou příležitost rozvíjet své zkušenosti v segmentu Global Banking
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Místo pracoviště náměstí Svobody
  • Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Objem finančních benefitů se blíží k 13. platu a je poskládán od plně hrazených stravenek, bodů do pestré Cafeterie, příspěvku na telefon, přes podporu v různých životních situacích, po výhodné bankovní produkty (pojištění na cesty i pro rodinné příslušníky, přidané služby k platebním kartám pro různé situace v nesnázích - odtah vozidla, problémy se zámkem v bytě; a samozřejmě i zaměstnanecké sazby na spoření, půjčky, hypotéku atd.)
  • Co se týká počtu dnů dovolené, dnů navíc na zotavenou nebo specifické životní situace, narozeninový den... vše v kombinaci s naším SmartOffice bez problému pokryje i velmi náročný chod rodiny dětmi.

A k tomu práce ve firmě, která se mění a inovuje, víc než si myslíte, a je méně formální, než byste čekal/a.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV