Specialista/ka kontroly investic a reportingu

Specialista/ka kontroly investic a reportingu
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek KB Penzijní společnost
Volná místa161

KB Penzijní společnost, patřící do Skupiny Komerční banky a.s. (Société Générale), hledá pro pracoviště v Praze 5 – Stodůlky nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/tka kontroly investic a reportingu.

Pracovní náplň

  • Zajištění back-office/middle office činností spojených s cennými papíry v portfoliích fondů KB PS
  • Správa dokumentace všech transakcí investičního portfolia
  • Komunikace s depozitářem a custody
  • Zabezpečení kontroly správnosti dat v systému pro správu cenných papírů a jeho rozvoj dle aktuálních potřeb
  • Participace na oceňovacích cyklech fondů KB PS a rekonciliace portfolií pro potřeby stanovení penzijní jednotky fondu
  • Tvorba reportů souvisejících s portfolii jednotlivých fondů pro interní i externí potřeby
  • Příprava podkladů pro účetnictví

Co od Vás očekáváme

  • VŠ vzdělání ekonomického či matematického směru
  • Odpovídající zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Dobré analytické schopnosti, logické myšlení, pečlivost, spolehlivost a zájem o profesní rozvoj
  • Znalost finanční matematiky, produktů finančního a kapitálového trhu a jejich oceňování
  • Nadstandardní uživatelská znalost práce MS Office, zejména Excel
  • Znalost účetnictví cenných papírů a finančních derivátů výhodou

Nabízíme Vám

  • Zázemí silné mezinárodní bankovní skupiny
  • Práce v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
  • Bankovní a sociální zaměstnanecké výhody
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV