Specialista digitálního prodeje pro perzonalizaci

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa172

Co budete dělat:

Personalizační specialista bude spoluvytvářet personalizační strategii banky a řídit realizaci všech personalizačních aktivit pro digitální kanály od nápadů, přes výkop až po nasazení.
To zahrnuje vytváření požadavků na vývoj a rozvoj personalizačních aktivit a koordinaci jejich realizace s týmy rozvoje digitálních kanálů, řízení segmentů, marketingu a retailového bankovnictví.
Je to skvělá příležitost pro každého, kdo má nadšení pro digitální transformaci a bude se rád podílet na změnách s velkým přínosem pro zákazníka.

Co hledáme:

  • Zkušenost s prací v oblasti CRM, digitálního marketingu nebo přímého marketingu
  • Chuť vylepšovat zákaznickou cestu, přicházet s inovacemi a realizovat je
  • Zájem o digitální transformaci a o to, co může zákazníkům přinést, pochopení toho, jak digitálního ekosystém pro spotřebitelé a podniky vypadá
  • Zkušenost s personalizací obsahu, vytvářením scénářů
  • Znalost některého ze systémů pro automatizaci marketingu (SAS, Salesforce, Adobe apod) a správu obsahu na webu (Kentico, Sitecore apod)
  • Zkušenosti s tvorbou zákaznických cest a A/B testingem výhodou
  • Zkušenost s prací ve víceoborových týmech – datoví specialisté, analytici, marketing, vývojáři apod.

Jaké schopnosti Vám v roli pomohou:

  • Strategické a analytické myšlení
  • Umění vcítit se do zákazníka
  • Schopnost motivovat ostatní
  • Vyjednávací schopnosti a schopnost prodat svoje nápady
  • Projektové řízení
  • Učit se a dále rozvíjet
  • VŠ vzdělání případně odpovídající praxe

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office (i mimo Covid 2-3 dny/týden)
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB (pro nákup elektroniky, zájezdů, až to opět půjde, jazykových kurzů nebo auta atd.), komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaši skvělou práci nebo za doporučení kolegy.
  • Sportovci ocení zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků.
  • Podpoříme Váš další odborný a osobní rozvoj např. prostřednictvím platformy KB.edu, vybraných kurzů Seduo nebo přístupem do online platforem jako RedButton, Coursera a dalších.
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5 - Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování (s interní app pro pohodlnou rezervaci) a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV