(MAKRO)EKONOM STRATÉG senior

Václavské náměstí 796/42, 114 07  Praha-Nové Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa211

Kvalifikační požadavky

  • VŠ vzdělání ekonomického/matematického směru, 2 – 3 roky relevantní praxe
  • Znalosti makroekonomické teorie, finančních trhů a instrumentů obchodovaných na finančních trzích
  • Znalosti ekonometrie a statistiky, schopnost samostatně vytvářet modely
  • Znalosti ekonometrického software (Eviews, R výhodou)
  • Schopnost analýzy a syntézy
  • Častá práce s daty a čísly, schopnost interpretace dat
  • Schopnost formulovat a obhajovat závěry
  • Dobré komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
  • Výborná znalost AJ – velmi pokročilá úroveň

Pracovní náplň

  • Tvorba prognóz klíčových instrumentů odchovaných na finančních trzích (FX, IRS, státní dluhopisy) pro potřeby interních i externích klientů Komerční banky
  • Podílení se na makroekonomickém modelování se zaměřením na fiskální sektor
  • Prezentace prognostických výsledků interním i externím klientům KB (zejména obsluha institucionálních klientů včetně klientů SG)
  • Mediální aktivita – komunikace s médii

Nabízíme

  • Jedinečnou příležitost získat zkušenosti v oblasti Ekonomického výzkumu KB a Investičního bankovnictví
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistencí pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaši skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV