Specialista/ka klientských služeb, zahraniční platby

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Transakční a platební služby Komerční banka
Volná místa216

Pracovní náplň

  • Reklamace došlých plateb ze zahraničí.
  • Expertní podpora a úzká spolupráce s ostatními útvary banky, pracovníky pobočkové sítě a se zahraničními bankami.

Kvalifikační požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost práce s PC - MS Office
  • Bankovní praxe, znalost bankovních procesů a problematiky zahraničních plateb výhodou
  • Znalost anglického jazyka (střední úroveň, převažuje písemná komunikace)
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pečlivost, přesnost, zodpovědný přístup k práci

Budete mít příležitost

  • Získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti zahraničního platebního styku
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení

Nabízíme

  • Možnost práce z domova minimálně 1x týdně
  • až 30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, až 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den

Benefity převyšující 50 000 Kč ročně:

  • Plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 300 Kč měsíčně
  • 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii
  • Příspěvek na penzijní spoření 3 % z měsíční hrubé mzdy, vždy minimálně 13 200 Kč/ročně
  • Plně hrazené zaměstnanecké rizikové životní pojištění
  • Zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost
  • Zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB (pro nákup elektroniky, zájezdů, jazykových kurzů nebo auta atd.), komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby)
  • Příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky
  • Notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat
  • Podpoříme Váš další odborný a osobní rozvoj např. prostřednictvím platformy KB.edu, vybraných kurzů Seduo nebo přístupem do online platforem jako RedButton, Coursera a dalších

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV