Osobní bankéř/ka, Liberec

5. května 1357/2, 460 01  Liberec-Liberec I-Staré Město, Česká republika Práce na plný úvazek Pobočková síť a Retailové bankovnictví Komerční banka
Volná místa205

Nastartujte svoji kariéru v Komerčce!

Baví Vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Máte obchodního ducha? Chcete pracovat a růst v prestižní bance?

Pak do našeho sehraného týmu Komerční banky hledáme právě Vás na pozici osobního bankéře/bankéřky.

Přizpůsobujeme se aktuální situaci a první kola pohovorů probíhají přes aplikaci Skype.

Co Vás čeká v prvních měsících?

  • Absolvujete online školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji
  • Běžnou součástí Vaší integrace v rámci pobočky, které budete nedílnou součástí, bude práce na Home office a navolávání klientů
  • V prostředí domovské a školící pobočky si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům
  • Absolvujete specializované kurzy na nabídku pojistných, investičních a úvěrových produktů
  • Stanete se certifikovaným odborníkem v oboru bankovnictví a naučíte se skvěle jednat s lidmi

Co bude dál?

  • Pro své portfolio klientů se stanete osobním bankovním poradcem
  • Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů
  • Během osobních jednání s klienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb
  • Budete usilovat o plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Příjemné pracovní prostředí, skvělý tým a šéfa, který Vám pomůže při Vašem startu na pozici
  • Notebook, služební SIM kartu a příspěvek na mobilní telefon
  • 1 den v týdnu Home Office, 7 dnů volna k přípravě na certifikace a 1 den za čtvrtletí na další vzdělávání
  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci - mzda je složena z fixní a variabilní složky
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvek na penzijní pojištění, 1 narozeninový den, 2 dny zdravotního volna, 1 den na dobrovolnickou činnost a mnoho dalších výhod v rámci Cafeterie
  • Odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 10.000 bodů do Cafeterie

Co od Vás očekáváme?

  • Profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
  • Schopnost skloubit zájem klienta se zájmem KB
  • Chuť učit se novým věcem
  • Pozitivní přístup
  • Středoškolské vzdělání s maturitou

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV