Osobní bankéř (m/ž), Písek

Velké náměstí 27/19, 397 01  Písek-Vnitřní Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa190

Koho hledáme?

  • Baví vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Máte obchodního ducha? Chcete pracovat a růst v prestižní bance?
  • Pak do našeho sehraného týmu Komerční banky hledáme právě Vás na pozici osobního bankéře/ky.
  • Buďte tím důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací. Budoucnost jste Vy!

Co budete dělat?

  • Budete poskytovat poradenství a budovat vztahy s klienty v přiděleném portfoliu.
  • Budete mít stanoven osobní plán a společně s týmem a Vaším vedoucím na něm budete pracovat.

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete školení, kde se seznámíte s našimi produkty a procesy.
  • Spolu s koučem/mentorem si osvojíte jednání s klienty.
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás studijním volnem a školením).

Co může být Vaší výhodou?

  • Rádi se ptáte, umíte naslouchat a zpracovat získané informace od klienta.
  • Máte zájem o oblast financí - máte svou osobní zkušenost nebo znáte základní bankovní produkty.
  • Nové výzvy jsou pro Vás příležitostí.
  • Pro výkon této pozice je vyžadována MIFID certifikace. V případě potřeby bude její studium a možnost složení zprostředkováno zdarma KB.

Co u nás získáte?

  • Fixní mzdu a variabilní složku.
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti
  • Mnoho benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, volné víkendy a svátky, plně hrazené 100 Kč stravenky, příspěvek ve výši 3% z měsíční hrubé mzdy na penzijní pojištění a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték) nebo Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost)
  • A navíc: 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy
  • Podpoříme Váš další odborný a osobní rozvoj i nad rámec vzdělávání pro danou pozici, např. prostřednictvím naší platformy KB.edu, vybraných kurzů Seduo nebo přístupem do online platforem jako RedButton, Coursera a dalších.
  • Možnost občasné práce z domova

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV