Administrativní výpomoc v odd. Risku, 20hod/týden

Administrativní výpomoc v odd. Risku, 20hod/týden
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Brigáda SG Equipment Finance
Volná místa203

Náplň práce:

  • Zadávání dat souvisejících s úvěrovými případy do systému
  • Zakládání dokumentů, skenování, správa archivu

Kvalifikační předpoklady:

  • Probíhající studium nejlépe ekonomického směru
  • Zájem o problematiku úvěrů
  • Základní znalost principů účetnictví, orientace v účetních výkazech
  • Znalost práce s PC
  • Znalost angličtiny nutná, znalost němčiny výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • Pečlivost, důslednost, systematičnost
  • Schopnost pracovat pod časovým tlakem
  • Ochota a schopnost rychle se učit

Nabízíme:

  • Práci na částečný úvazek (dohoda o pracovní činnosti na 2 - 3 dny v týdnu)
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Získání zkušeností u úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost dalších pracovních příležitostí ve společnosti SGEF nebo skupině SG/KB
  • Přátelský tým a příjemné pracovní prostředí

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV