Java developer senior - Nová digitální banka

Praha-Stodůlky Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa173

Posláním našeho scrum týmu je vyvíjet atraktivní spořící účty pro mobilní a internetovou banku. Víme, že mít dobrý „spořák“ je pro banku základ. Také víme, že udělat ho zajímavý, je opravdová designová výzva. Nechceme mít jen tak nějaký spořák. Chceme mít chytrý nástroj pro tvorbu krátkodobé rezervy. Staráme se jak o design a vývoj nových produktů, tak o správu stávajících produktů a přímou i nepřímou komunikaci na klienty. Naším cílem je maximální možná spokojenost klientů s tím nejzákladnějším produktem, který banka může nabídnout.

Dělat s námi znamená pracovat na projektu Nové digitální banky postavené na nejmodernějších technologiích. Development kulturu budujeme na solidních základech a snažíme se automatizovat vše, co dává smysl. Jsme otevřeni inovacím a přiznáváme, že je stále na čem pracovat. Problém je pro nás výzva k vyřešení a nečekáme na někoho jiného, až to vymyslí za nás. Udržitelnost vývoje našich aplikací vidíme v kvalitním, čistém a efektivním kódu. To by měla být naše společná mantra.

Náplň práce

  • Stavět aplikaci tak, aby bylo snadné ji dlouhodobě udržovat a rozvíjet
  • Aplikovat patterny a architekturu, které budou tento cíl podporovat
  • Programování na základě funkčních požadavků
  • Assembly a Unit testování
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Pracovat budete s těmito technologiemi:

Co u nás využijete

  • Zkušenost s Java vývojem a schopnost samostatně řešit problémy
  • Java 11, Spring Boot Framework 2.X, SQL (PostgreSQL)
  • Integrační patterny REST (OPEN API/Swagger), WS-SOAP, messaging
  • Kubernetes, Docker, Kafka, Redis
  • Výhodou (případně u nás poznáte) Maven a GIT

Hodit se bude

  • Znalost principů OOP, SOA, architektury microservices a Cloud native development
  • Znalost návrhových vzorů, architekturních principů a základní chápání enterprise architektury
  • Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines) - nejlépe je i dále rozvíjet a obohacovat

Co nabízíme

  • Jedinečnou příležitost tvořit novou digitální banku budoucnosti, podílet se na zajímavých aktivitách a pracovat s moderními technologiemi
  • Rozmanitou práci v agilním prostředí, s přátelskými a zkušenými kolegy, kteří rádi pomohou nebo poradí
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny – držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2021
  • Pružnou pracovní dobu s možností práce v kanceláři nebo z domova (aktuálně pracujeme 2-3 dny týdně na homeoffice)
  • Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5 – Stodůlky, přímo na metru B), v budově je možnost parkování a zapůjčení vozu, sprchy, zázemí pro kola, čistírna/prádelna nebo cvičebna s lekcemi jógy či TRX a kvalitní okolní infrastruktura
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy), rizikové životní pojištění, výhodnější podmínky u produktů a služeb KB (úvěr, hypotéka, leasing atd.), Zlatá karta s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost, plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání, slevy u partnerů KB, zvýhodněná MultiSport karta a podpora sportovních spolků, firemní tarif s daty na míru, odměna za doporučení kolegy atd.
  • V neposlední řadě možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV