Bankéř (m/ž) pro významné podnikatele, Příbram

náměstí T. G. Masaryka 124, 261 01  Příbram-Příbram I, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa166

Orientujete se ve firemní ekonomice? Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování?

Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel roku 2020.
Budoucnost jste Vy!

Co od Vás očekáváme/ čím nás potěšíte

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření (není podmínkou)
  • Máte zkušenosti v oblasti poskytování služeb a prodeje ve firemním segmentu
  • Orientujete se v podnikatelském prostředí, znáte principy podnikových financí
  • Pro výkon této pozice je vyžadována MIFID certifikace. V případě potřeby bude její studium a možnost složení zprostředkováno zdarma KB
  • Rádi komunikujete s klienty a hledáte řešení

Co budete dělat?

  • Budete se starat o svěřené portfolio klientů (firemní segment s obratem do 60 mio)
  • Budete se s klienty setkávat na osobních schůzkách, poznávat jejich blíže fungování společností a plány do budoucna
  • Stanete se odborníkem na oblast investičních úvěrů, provozního financování a dalších bankovních produktů našich dceřiných společností (ALD, SGEF atd.)
  • Budete pomáhat klientům s nastavením optimální finanční strategie

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky).
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce.
  • Šéfa, který se s Vámi podělí o svoje zkušenosti.
  • Mnoho benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, volné víkendy a svátky, plně hrazené 100 Kč stravenky, příspěvek ve výši 3% z měsíční hrubé mzdy na penzijní pojištění a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), nebo Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), možnost občasné práce z domova.
  • A navíc: 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu.
  • Odměnu za doporučení nového kolegy.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV