SQL vývojář/analytik/čka (odhalování podvodných transakcí)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa166

Dokážete se zorientovat ve složitějších tématech a byznys myšlenky přetvořit do uchopitelných požadavků a implementace?

Zajímá Vás programování převážně v SQL a máte zkušenosti s vývojem v relačních databázích? Nebojíte se práce v agilním prostředí?

Do našeho teamu, který rozvíjí systém na odhalování podvodných transakcí v platebním styku v real time hledáme člověka, který zvládne jak analýzu požadavků, tak jejich implementaci.

Výhodou pro Vás bude zkušenost s vývojem v technologii SAS - ale není podmínkou

Co budete dělat?

  • Vést jednání se zadavateli a ostatními členy týmu, abyste rozuměl/a požadavkům, které budete realizovat
  • Provádět technickou analýzu, vývoj a podílet se na testování požadavků
  • Prezentovat svoje výstupy ostatním
  • Pracovat v agilním prostředí v rámci Risk Services Tribu

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Znalost práce s SQL databázemi typu Oracle, MSSQL, Teradata, PostgreSQL…
  • Dobré analytické a komunikační schopnosti, týmová spolupráce
  • Spolehlivost, samostatnost a flexibilita
  • Znalost AJ - úroveň B2 (spíše pasivní užití v podobě čtení a psaní technické dokumentace)

Výhodou pro Vás budou znalosti

  • Produktů SAS
  • Shell programování
  • Python programování
  • Zkušenost z finanční instituce

Nabízíme Vám

  • Pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova (mimo aktuální omezení 2-3 dny HO týdně)
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníte bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV