Copywriter

Copywriter
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa166

Hledáme copywritera do Komerčky! Tohle je šance pro někoho, kdo se specializuje na online a dokáže vytvořit skvělý marketingový obsah, který funguje i obchodně. Někoho, kdo má otevřenou mysl a dokáže své vlastní bohaté zkušenosti zkombinovat s reálnými daty o tom, co a jak funguje, případně nefunguje.

Co budete dělat

  • Připravovat marketingový obsah od textů reklamních e-mailů, až třeba po SMS a push notifikace
  • Identifikovat a testovat, jaké unikátní výhody (USP) produktů a služeb fungují i obchodně
  • Neustále se učit z dat a kombinovat je s vlastní zkušeností
  • Úzce spolupracovat se segmentovým a marketingovým manažerem na přípravě kampaní

Co byste měli umět a znát:

  • Dokážete napsat nebo upravit text tak, aby mu rozuměl každý a zároveň fungoval i obchodně. Rozumíte principům UX writingu a umíte napsat snadno srozumitelný text.
  • Umíte perfektně česky a víte, že i před „a“ může být čárka. Píšete bez chyb a nepotřebujete, aby vás někdo kontroloval.
  • Ve webovém a digitálním světě jste jako doma. Snadno se domluvíte se segmenťákem, produkťákem, testerem i IT analytikem.
  • Pracujete rádi v týmu, ale nepotřebujete vodit za ruku. Budete součástí vzniku nového týmu, který adoptuje nový nástroj do banky.
  • Máte zkušenosti s vytvářením onlinových kampaní.
  • Umíte si najít, co potřebujete, a dokážete to zkombinovat se spoustou dat, které budete mít k dispozici.
  • Zajímáte se o svět financí a ideálně s ním máte i nějaké zkušenosti.
  • Víte, co znamená zkratka CRM, a dokážete si pod ní něco představit.
  • Angličtinu zvládáte na komunikační úrovni.

Co Vám nabízíme my:

  • Skvělý tým, který vám bude krýt záda
  • Práci na projektech, které uvidí miliony návštěvníků různých on-line kanálů Komerční banky
  • Volnost realizovat a otestovat vlastní nápady
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plný home office po dobu trvání stávající situace a po návratu zpět do kanceláří 3 dny home office týdně
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníte bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV