Angular Developer (New Current Account)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa166

Chcete se podílet na novém vlajkovém digitálním produktu na moderních technologiích? Přidejte se k nám!

Hledáme zkušeného Angular vývojáře/řku pro produktový tým Nového Běžného Účtu v Customer tribu. Mise squadu je jednoduchá. Dodat na trh nový běžný účet včetně multikanálových procesů, který nám bude konkurence závidět. Je to jízda. Práce v silném týmu na atraktivním tématu s moderními technologiemi. Nejedeme žádný waterfall, ale produkt připravujeme agilně od customer centric UX a service designu, přes cloud native implementaci až po DevOps nasazování a provoz.

Vývoj probíhá na interní platformě s podporou trunk based development a automatizovaného nasazování na všechna vývojová i provozní prostředí. Vývoj frontend-ů je v Angularu pro aplikace v microservisní architektuře realizované v Javě, s použitím Spring Boot frameworku.

Hlavní náplň práce:

  • Programování v TypeScript/Angular na základě funkčních požadavků
  • Tvorba technické dokumentace v Swagger
  • Assembly a Unit testování
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Jaké znalosti očekáváme:

  • HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
  • TypeScript and JavaScript
  • Angular (webpack, ng-cli, karma, RxJS, Observable/Subject, Forms)
  • REST, yaml, JSON
  • GIT (Pull-requests, merge, rebase, cherry-pick, branching)
  • Zkušenost s programováním front-end aplikací alespoň 2 roky

Výhodou jsou zkušenosti s:

  • OOP, design patterns, UML
  • Swagger, swagger-codegen
  • Principy architektury microservices
  • Komunikační protokol STOMP
  • Spring, Kubernetes, Docker, Jenkins
  • Enterprise Architect

A abyste pozici zvládl/a, měl/a byste také mít:

  • Základní chápání enterprise architektury, ideálně JEE a webové aplikace
  • Schopnost přizpůsobit se vývojovým standardům organizace (guidelines)
  • Aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost

Nabízíme Vám:

  • Prostor k seberealizaci a možnost odborného i kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel 2021
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • V době covidu, kdy je většina z nás na HO, oceníte bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna navíc a narozeninový den, příspěvek na penzijko (3 % z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s asistenci pro auto a domácnost a cestovním pojištěním pro rodinu), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, komplexní Poradenský program (psychologické&právní služby), možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy
  • A když to situace opět dovolí, tak opět využijete i zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků
  • Na centrále na Vás čeká moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B), v budově je také možnost parkování a zvýhodněného zapůjčení vozu, sprchy a zázemí pro kola, zvýhodněná čistírna/prádelna nebo cvičebna.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV