Senior Java Developer/Team Leader

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa138

Náš tým pracuje na prioritním úkolu transformace banky, jehož cílem je přinést bankovní produkty zaměřené na digitální klienty. Zavádíme moderní principy vývoje jako agilní přístup, mikroservisní architekturu, CI/CD, DevOps a další.

Hledáme nadšeného Java Developera do týmu, jehož cílem je poskytovat obchodním a servisním aplikacím (např. mobilní banka, internetové bankovnictví) informace o veškerých produktech a obchodech s klienty. Pozice je zajímavá pro nadšence nových technologií s konceptuálním myšlením a tahem na branku.

Vedle vývojových aktivit budete odpovídat za metodické vedení 8 členného týmu vývojářů a testerů. Vedení týmu bude činit přibližně 1/5 vašeho pracovního času.

Pracovní náplň

  • Budete se podílet na agilním vývoji a provozu back-endových systémů pro správu flexibilních nabídek bankovních produktů a klientských kontraktů, které jsou základem nově vytvářené IT architektury pro tvorbu, prodej a servis produktů klientům
  • Nečeká vás jenom programování, ale i spolupráce na koncepčním rozvoji našich komponent, nastavení standardů vývoje, zavádění nových metodik a technologií do našich řešení, zavádění DevOps přístupu

Pracoval/a byste s těmito technologiemi

Co od Vás očekáváme

  • Seniorní znalost programování v Java 11, Spring Boot 2.x, Spring 5.x
  • Znalost SQL databázových systémů pro vývoj řešení (používáme Oracle, PostgreSQL)
  • Zkušenost s technologiemi a přístupy Docker, Kubernetes, mikroservisy
  • Orientace v UML modelech
  • Dobrá znalost angličtiny – slovem i písmem (jednání s dodavateli a zahraniční podporou)
  • Schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, ochota

Výhodou pro Vás bude nebo u nás získáte

  • Znalost práce s integračními platformami, zejména Apache Camel
  • Zkušenost s programováním v Angular 10 (možnost zapojit se i do FE vývoje)
  • Přesah do IT architektury
  • Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme Vám

  • Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
  • Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practice od profesionálů v oboru IT
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel v letech 2015 - 2020
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV