Delivery Manager/ka pro DevOps transformaci

Mám zájem
Mám zájem
Delivery Manager/ka pro DevOps transformaci
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa166

Doplňujeme tým Jindry Kubáta, který za oblast vývoje přispívá k budování současné KB a aktuálně pomáhá stavět „novou“ KB – digitální banku budoucnosti. Budete součástí velmi úzkého teamu přímo pod Jindrovým vedením. Teamu, který je odpovědný za implementaci DevOps principů do jednotlivých tribů.
Vaší rolí v tomto týmu pak bude právě oblast delivery managementu.

Neplánujeme žádný malý projekt, ale změnu celého vývoje v KB (více o těchto našich záměrech si můžete poslechnout přímo od Jindry v podcastu Digitální banka budoucnosti na Spotify / Apple Podcasts).

Nic podobně komplexního, zajímavého a zábavného na českém trhu aktuálně nejspíš nenajdete. Dopad to bude mít do všech oblastí KB, jak přímo na klienty – spotřebitele i firmy, tak na jejich obsluhu a všechny podpůrné činnosti. Věříme, že řada věcí, které z projektu vzejdou, bude formovat i samotný trh bankovních služeb. Vy tak budete mít reálnou možnost to vše ovlivnit a tuto změnu nám pomoci doručit.

Navíc budete i u toho, jak měníme způsoby naší práce, držíme se principů Agile@Scale delivery a učíme se novým nástrojům i způsobům fungování. Oceníme, když své pracovní zvyky přenesete k nám a přispějete ke změně naší kultury, do jejíhož DNA se právě propisuje #agile #design_thinking #HCD #UXC #LeanStartup a #radical_simplification.

Vaší hlavní náplní práce bude:

 • Vizualizace a management priorit v rámci aktivit kolem DevOps a Development CoE.
 • Organizace meetingů, zápisy z meetingů, tlak na delivery klíčových stakeholderů a reporting.
 • Komunikace v AJ s dodavateli.
 • Práce v JIRA, Confluence a Miro. Vytváření dashboardů a pohledů na data.
 • Pravidelná komunikace aktivit do technology teamu přes Teams nebo pravidelné broadcasty.
 • Organizace Development CoE broadcastů a dalších důležitých událostí kolem DevOps.

Jak si Vás představujeme?

 • Zkušený delivery manager/ka, s dobrou znalostí DevOps kultury a IT vývoje.
 • Velmi dobře pracujete s nástroji JIRA a Confluence.
 • Přepínáte mezi češtinou a angličtinou a dokážete v nich prosadit své myšlenky.
 • Hledáte novou výzvu a jste připraven/a se pustit do něčeho velkého, co nebude dodáno za ½ roku, ale rozhodně to bude ovlivňovat běh KB na několik dalších let a ovlivňovat milióny zákazníků nejen KB, ale třeba i naší mezinárodní mateřské skupiny Société Générale.

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

Spolupráci umíme i na smlouvu s OSVČ, ale preferujeme HPP a i pro Vás v tom vidíme řadu výhod:

 • Dovolenou 5 týdnů a 1 den na dobrovolnictví // plně hrazené 100 Kč stravenky // Body do Cafeterie (služby v oblasti zdraví, vzdělávání a volného času) & možnost si tento příspěvek navýšit // zvýhodněná MultiSportka a mobilní tarif O2 Family // zvýhodněné bankovní produkty – zaměstnanecké sazby na spoření, hypotéky, úvěry i leasing, zlatá platební karta s cestovním pojištěním pro rodinu i asistencí a další výhody
 • Rodiče (ale nejen oni) pak oceňují také zaměstnanecké rizikové pojištění // příspěvek na penzijní pojištění // 2 dny na zotavenou a narozeninový den // možnost hradit z Cafeterie školy, tábory nebo kroužky // program na podporu zdraví Moje Vitalita // finanční a sociální výpomoc při dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo v případě nepříznivých životních okolností // komplexní poradenský program (psychologické&právní služby)
 • Podporu pro Váš rozvoj a vzdělávání hard- i soft- skills
 • Možnost sáhnout si v závislosti na plnění cílů na atraktivní roční bonus za Vaši skvěle odvedenou práci

Pokud jste ze zvídavosti „o co jde“ dočetli až sem, zanechte nám na sebe kontakt a u kávy s Jindrou s Vámi probereme více, představíme Vám naše záměry v kontextu toho, čemu se aktivně věnujete. Prostě, jak byste zapadl/a do našeho puzzle při budování naší a Vaší digitální banky budoucnosti.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?


Pošlete nám své CV