DPČ – podpora obchodníků pro významné podnikové klienty

Václavské náměstí 796/42, 114 07  Praha-Nové Město, Česká republika Brigáda Komerční banka
Volná místa138

Zajímá tě práce se zkušeným obchodním týmem?

Chceš poznat, jak vypadá péče o významné podnikové klienty v Komerčce?

Pracovní náplň

  • Monitoring transakcí v portfoliu
  • Příprava čerpání úvěrových produktů
  • Příprava dokumentace k produktům platebního styku
  • Sledování a kontrola transakcí v interních systémech
  • Kontrola zajištění v interních systémech
  • Příprava podkladů pro interní účely

Co od Vás očekáváme

  • Student VŠ, ideálně ekonomického zaměření
  • Pečlivost a zodpovědnost při administrativních úkonech
  • Střední znalost angličtiny
  • Pozitivní přístup, nebát se zeptat, dotahování úkolů do konce

Nabízíme Vám

  • Být součástí přátelského obchodního týmu, individuální přístup při zapracování
  • Možnost uplatnit a rozvíjet své schopnosti a současně možnost poznat fungování velké banky
  • Časovou flexibilitu pro studium dle dohody, pracoviště v centru Prahy
  • Dlouhodobější spolupráci s možností dalšího kariérního rozvoje
  • Zázemí silné mezinárodní skupiny – vícenásobné ocenění Banka roku a TOP zaměstnavatel

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV