Klientský pracovník (m/ž) s pokladní činností, Frýdek-Místek

Klientský pracovník (m/ž) s pokladní činností, Frýdek-Místek
Nádražní 1087, 738 01  Frýdek-Místek-Frýdek, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa131

Rozjeďte svou kariéru v Komerčce!

Baví vás osobní kontakt a komunikace s lidmi? Máte obchodního ducha? Chcete pracovat a růst v prestižní bance?
Pak do našeho sehraného týmu Komerční banky hledáme právě Vás.
Buďte tím důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací. Budoucnost jste Vy!

Co budete dělat?

  • Zajišťovat první kontakt s příchozími klienty, jejich základní obsluhu a budete je navigovat v rámci pobočky
  • Provádět základní servisní činnosti v systému a asistovat klientům při využívání nových technologií na pobočce
  • Generovat obchodní příležitosti na základě rozhovoru s klientem/potencionálním klientem
  • Podporovat propagaci pokladních produktů a inovací a pracovat s hotovostí v době nepřítomnosti pokladníka

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Komunikační dovednosti
  • Chuť a elán do práce
  • Dobrá znalost práce s PC

Co Vám Komerční banka nabízí a na co se můžete těšit?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti
  • Mnoho benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, plně hrazené 100 Kč stravenky, příspěvek ve výši 3% z měsíční hrubé mzdy na penzijní pojištění a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték) nebo Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost)
  • A navíc: 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV