Poradce pro významné podnikatele (m/ž), Česká Lípa

Hrnčířská 2456, 470 01  Česká Lípa-Česká Lípa, Česká republika Práce na plný úvazek Pobočková síť a Retailové bankovnictví Komerční banka
Volná místa95

Rozjeďte svou kariéru v Komerčce!

Orientujete se ve firemní ekonomice? Baví Vás komunikovat s lidmi?

Pak do našeho týmu obchodníků na pobočce v České Lípě hledáme právě Vás na pozici bankéře/bankéřky.

Přizpůsobujeme se aktuální situaci, první kola pohovorů probíhají přes aplikaci Skype.

Co budete dělat?

  • Aktivně nabízet produkty KB klientům a potencionálním zákazníkům v retailovém segmentu malých a středních firem
  • Provádět akvizice nových klientů
  • Poskytovat poradenský servis (obsluha klientů, kteří přichází na pobočku s konkrétním požadavkem)
  • Zpracovávat smluvní dokumentaci k uzavřeným obchodům včetně zadávání do bankovních systémů
  • Zodpovídat za obchodní výsledky, za plnění osobních obchodních plánů a za kvalitu poskytovaných služeb
  • Běžnou součástí Vaší integrace v rámci pobočky, které budete nedílnou součástí, bude práce na Home office a navolávání klientů

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

  • Ideálně SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, ale není to podmínkou
  • Zkušenosti v oblasti poskytování služeb a prodeje
  • Dobrá znalost AJ je výhodou
  • Orientace v segmentu retailového bankovnictví pro malé a střední podnikatele či firmy
  • Znalost účetních výkazů a principů podnikových financí
  • Organizační, komunikační a prodejní dovednosti

Co Vám nabízíme?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky)
  • Množství benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, volné víkendy a svátky, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvky na penzijní připojištění a zaměstnanecké rizikové pojištění, 6720 bodů do Cafeterie (služby v oblasti zdraví, vzdělávání a volného času), zvýhodněná Multisport karta, zvýhodněné bankovní produkty, včetně hypoték a spoření, zlatou kartu s pojištěním a řadu dalších benefitů
  • Odměnu za doporučení nového kolegy

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV