UX Designer

UX Designer
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa72

Pojďte s námi navrhovat digitální kanály KB pro stovky tisíc našich klientů. Dostanete příležitost zlepšovat jejich zákaznickou zkušenost a ovlivnit, jakým způsobem budeme s klienty komunikovat v budoucnosti!

Co budete dělat

  • Navrhovat webové aplikace pro naše klienty i interní kolegy
  • Provádět uživatelský výzkum a ověřovat potřeby uživatelů
  • Moderovat a vyhodnocovat uživatelské testy
  • Účastnit se, či rovnou vést kreativní workshopy – máme rádi Design sprint, Human centred design a podobné metody
  • Překládat bankovštinu do lidštiny

Koho hledáme

  • Znáte UX metody i postupy
  • Máte přehled o designových principech webových aplikací
  • Sledujete trendy hýbající digitálním prostředím – zejména z oblasti použitelnosti a uživatelské přívětivosti
  • Umíte kreslit wireframy a prototypy v některém z používaných nástrojů, jako jsou Axure, Figma, Sketch, Adobe XD apod.
  • Občas se některé věci probírají v angličtině, proto je potřeba ovládat ji na komunikační úrovni
  • Umíte argumentovat, vysvětlovat a edukovat, proč a na základě čeho navrhujete právě toto řešení
  • Když znáte zkratku PFM a máte v této oblasti nějaké zkušenosti, je to vaše výhoda, ale nelpíme na tom

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji celé nové oblasti digitálního bankovnictví v KB
  • Bude na vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici vybavenou testovací laboratoř (teď sice zahálí, ale testujeme na dálku) a šikovné kolegy, které vám najdou přesně takové respondenty, které potřebujete
  • Až skončí Covid a vrátíme se do kanceláře, zachováme si i nadále pružnou pracovní dobu i možnost práce z domova
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, služební SIM kartu s neomezeným voláním a 5 GB dat i nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV