Tech Lead / Influencer (Java or .NET Core)

Mám zájem
Mám zájem
Tech Lead / Influencer (Java or .NET Core)
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Informační technologie Komerční banka
Volná místa203

#Java #SRE #DevOps #.NETCore

Doplňujeme tým Jindry Kubáta, který za oblast vývoje přispívá k budování současné KB a aktuálně pomáhá stavět „novou“ KB – digitální banku budoucnosti. Budete součástí velmi úzkého teamu přímo pod Jindrovým vedením. Teamu, který je odpovědný za implementaci DevOps principů do jednotlivých tribů.

Pojďte se podílet na přípravě ekosystému pro SOA na DevOps principech. Neplánujeme žádný malý projekt, ale změnu celého vývoje v KB (více o těchto našich záměrech si můžete poslechnout přímo od Jindry v podcastu Digitální banka budoucnosti na Spotify / Apple Podcasts).
Nic podobně komplexního, zajímavého a zábavného na českém trhu aktuálně nejspíš nenajdete. Dopad to bude mít do všech oblastí KB, jak přímo na klienty – spotřebitele i firmy, tak na jejich obsluhu a všechny podpůrné činnosti. Věříme, že řada věcí, které z projektu vzejdou, bude formovat i samotný trh bankovních služeb. Vy tak budete mít reálnou možnost to vše ovlivnit od samotných příprav, jejich prosazení, po následnou implementaci.

Navíc budete i u toho, jak měníme způsoby naší práce, držíme se principů Agile@Scale delivery a učíme se novým nástrojům i způsobům fungování. Oceníme, když své pracovní zvyky přenesete k nám, získáte si pro ně ostatní a přispějete ke změně naší kultury, do jejíhož DNA se právě propisuje #agile #design_thinking #HCD #UXC #LeanStartup a #radical_simplification.

Jak si Vás představujeme?

  • TOP SENIORNÍ VÝVOJÁŘ/KA (Java nebo .NETCore nebo Go), co stále umí sáhnout do kódu. Orientujete se také v testování, včetně automatizovaného, a máte zkušenosti s provozem i přesah do businessu.
  • Nejen, že sledujete trendy, ale aktivně se podílíte na jejich formování, věnujete se školení, přednášíte na konferencích / meetupech, působíte v komunitách a třeba i blogujete, vlogujete nebo jen glosujete.
  • Přepínáte mezi češtinou a angličtinou a dokážete v nich prosadit své myšlenky.
  • Hledáte novou výzvu a jste připraven/a se pustit do něčeho velkého, co nebude dodáno za ½ roku, ale rozhodně to bude ovlivňovat běh KB na několik dalších let a ovlivňovat milióny zákazníků nejen KB, ale třeba i naší mezinárodní mateřské skupiny Société Générale.
  • Máte zkušenost s technologiemi jako #openstack, #kubernetes, #kafka a #elasticsearch a konceptem #microservices a #devops.

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

Spolupráci umíme i na smlouvu s OSVČ, ale preferujeme HPP a i pro Vás v tom vidíme řadu výhod:

  • Dovolenou 5 týdnů a 1 den na dobrovolnictví // plně hrazené 100 Kč stravenky // Body do Cafeterie (služby v oblasti zdraví, vzdělávání a volného času) & možnost si tento příspěvek navýšit // zvýhodněná MultiSportka a mobilní tarif O2 Family // zvýhodněné bankovní produkty – zaměstnanecké sazby na spoření, hypotéky, úvěry i leasing, zlatá platební karta s cestovním pojištěním pro rodinu i asistencí a další výhody
  • Rodiče (ale nejen oni) pak oceňují také zaměstnanecké rizikové pojištění // příspěvek na penzijní pojištění // 2 dny na zotavenou a narozeninový den // možnost hradit z Cafeterie školy, tábory nebo kroužky // program na podporu zdraví Moje Vitalita // finanční a sociální výpomoc při dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo v případě nepříznivých životních okolností // komplexní poradenský program (psychologické&právní služby)
  • Podporu pro Váš rozvoj a vzdělávání hard- i soft- skills
  • Možnost sáhnout si v závislosti na plnění cílů na atraktivní roční bonus za Vaši skvěle odvedenou práci

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Pokud jste ze zvídavosti „o co jde“ dočetli až sem, zanechte nám na sebe kontakt a u kávy s Jindrou s Vámi probereme více.

Pokud se dopředu představíte svým LinkedIn profilem, odkazem na některou z Vašich přednášek nebo blog, který píšete, představíme Vám naše záměry v kontextu toho, čemu se aktivně věnujete. Prostě, jak byste zapadl/a do našeho puzzle při budování naší a Vaší digitální banky budoucnosti.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?


Pošlete nám své CV