Lídr otevřeného bankovnictví (Open Banking Leader)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa71

Postavte se do čela týmů, které v Komerční bance řeší otevřené bankovnictví. Jako OpenBanking Leader budete mít možnost přímo ovlivňovat další směřování KB v této oblasti. Více informací o našich službách a inovacích si můžete přečíst na kb.cz/api.

Open Banking budete přebírat od Martina Sládečka, kterého čekají další výzvy v naší mateřské skupině Société Générale.

Takováto příležitost se nenaskýtá každý den. Půjdete do toho s námi?

Jaká je náplň práce

  • Nastavení další vize, mise a strategie otevřeného bankovnictví včetně následného zapojení do jejich realizace a kontroly dodržování v praxi
  • Koordinace tří týmů, které se tématem otevřeného bankovnictví v KB zabývají
  • V rámci celé KB zvyšování povědomí o přínosu otevřeného bankovnictví jako celku
  • Aktivní vyhledávání, jaké služby třetích stran by mělo smysl integrovat do bankovního prostředí a které bankovní služby by naopak byly zajímavé pro okolí
  • Posuzování přínosů jednotlivých aktivit a u těch nejnadějnějších jejich prosazení v konkurenčním prostředí banky
  • Starost o to, aby o výsledcích práce bylo slyšet v rámci KB, skupiny Société Générale i na českém trhu

Co je potřeba znát a umět

  • Znát trendy hýbající digitálním prostředím, zejména z oblasti otevřeného bankovnictví a API
  • Předpokladem jsou zkušenosti se strategickým vedením podobné oblasti ve firmě srovnatelné velikosti
  • Mít zkušenost s vedením týmu a rozvíjením jeho členů
  • Empaticky a s citem rozvíjet schopnosti lidí z týmu, každý člen je jiný a je potřeba k nim i tak přistupovat
  • Občas se některé věci probírají v angličtině, proto je potřeba ovládat ji na komunikativní úrovni
  • Být založením optimista :-)

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji otevřeného bankovnictví v KB
  • Bude na vás, na jakém stroji chcete pracovat, ať už je to Windows nebo Mac, můžete mít to, na čem fungujete nejlépe a nejraději
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • U nás máme pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Nabízíme práci v týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, služební SIM kartu s neomezeným voláním a 5 GB dat i nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV