Data Scientist (Retail Tribe)

náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Analýza dat, BI/DWH, Data Science Komerční banka
Volná místa67

Do datového týmu v Retail Segment Tribe hledáme nadšeného Data Scientistu, který rozumí stejně dobře datové analytice, tak i našemu businessu a našim klientům.

V KB pracujeme agilně, takže jsme pružnější, vidíme výsledky hned a reagujeme rychleji na požadavky zákazníka.

Jaká je náplň práce

  • Datové analýzy chování klientů a klientských segmentů za účelem hledání obchodního potenciálu a efektivního řízení vztahu se zákazníkem
  • Konzultace byznys požadavků se zadavateli, jejich porozumění a aplikace datové analytiky pro jejich řešení
  • Analýza big dat, byznysová aplikace machine learning modelů / AI algoritmů
  • Vývoj, provoz a monitoring marketingových predikčních modelů
  • Vizualizace, interpretace a prezentace výsledků analýz
  • Spolupráce na bankovních datově orientovaných projektech, při kterých budete využívat a zároveň do businessu aplikovat data science a AI algoritmy
  • Návrhy a samostatné řešení úkolů rozvíjejících analytické oblasti Komerční banky / skupiny SG

Pracoval/a byste s těmito technologiemi:

Co je potřeba znát a umět

  • VŠ vzdělání technického zaměření (matematika, statistika, ekonometrie, softwarové inženýrství)
  • Znalost nástrojů pro práci s databázemi a datovým skladem (SQL, Teradata)
  • Alespoň 3 roky zkušeností v oblasti statistiky a matematického modelování
  • Zkušenost s open-sourcovými nástroji (Python (Pandas, NumPy, SciPy), R, Scala)
  • Zkušenost s analýzou big dat (Hadoop, Spark, Scala, Java)
  • Výhodou zkušenost s ML nástroji ((Py)Spark ML/MLLib , Scikit-learn, Keras, Tensorflow)
  • Výhodou znalost vizualizačních BI nástrojů (Tableau, MS Power BI, apod.)
  • Dáváme důraz na komunikativnost, schopnost byznysově interpretovat analytické výstupy a internímu zákazníkovi poskytnout relevantní doporučení
  • Samostatnost, proaktivní přístup, silná motivace - schopnost samostatně dodat řešení
  • Kreativita / inovativnost - schopnost identifikovat a uchopit nové příležitosti
  • Ochota učit se nové věci a sdílet své know-how v týmu
  • Vítáme znalost anglického jazyka

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít zajímavou a motivující pracovní náplň
  • Budete mít kolem sebe zkušený tým lidí
  • Máme pro Vás podporu vzdělávaní jak soft, tak hard skills
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, služební SIM kartu s neomezeným voláním a 5 GB dat i nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV