Bankéř pro movitou klientelu (m/ž), Svitavy

náměstí Míru 29/87, 568 02  Svitavy-Město, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa85

Dejte své kariéře směr!

  • Má pro Vás smysl komunikovat s lidmi a navrhovat pro ně ta nejvhodnější řešení?
  • Pak držíme místo právě Vám!
  • Začněte pracovat v profesionálním týmu lidí, kteří Vás v nové práci podpoří.
  • Získejte prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu.
  • Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálního ocenění TOP zaměstnavatel 2019.

Co bude výsledkem Vaší práce?

  • Stanete se osobním bankovním poradcem pro portfolio movitých klientů, kterým budete poskytovat poradenství a budovat s nimi vztahy.
  • Denně se budete setkávat s klienty na osobních schůzkách, zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace jim nabídnete nejvhodnější řešení.
  • Budete mít stanoveny osobní cíle a společně s týmem na nich budete pracovat.

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete kvalitní školení, kde se seznámíte s našimi produkty, procesy a aplikacemi.
  • Bude se Vám věnovat seniorní kolega a spolu s mentorem si osvojíte jednání s klienty.
  • Absolvujete specializované kurzy pro oblast investičních produktů a hypotečních úvěrů.
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace (podpoříme Vás studijním volnem a školením).

Co budete potřebovat a bude Vaší výhodou?

  • Profesionální a otevřená komunikace s klienty je Vám vlastní.
  • Znalost či orientace v investičních produktech a hypotékách, případně vlastní zkušenost.
  • Pro výkon pozice je vyžadována Certifikace Kapitálové trhy (MIFID II), v případě potřeby bude její studium a možnost složení zprostředkováno zdarma KB.
  • Jste člověk s pozitivním přístupem, výdrží a zaujetím pro práci.
  • Máte SŠ s dokončenou maturitou.

A co u nás získáte?

  • Mzdu složenou z fixní a variabilní složky za Vaši dobrou práci.
  • Odměnu za úspěšné doporučení nového kolegy do Komerční banky.
  • Možnost využít služební anebo vlastní telefon, na který Vám přispějeme.
  • Bohatý systém benefitů a výhod, které navyšují Vaši základní mzdu:

5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč/den bez Vaší spoluúčasti, Zlatá karta (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistencí pro auto i domácnost) a zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), příspěvky na penzijní připojištění a rizikové životní pojištění, 6720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněná MultiSport karta, 1 den pracovního volna v rámci firemního dobrovolnictví.

Zní Vám to dobře?

  • Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a vložte svoje CV k pozici. Těšíme se na Vás!

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV