Firemní bankéř Praha 5 - Stodůlky

Firemní bankéř Praha 5 - Stodůlky
náměstí Junkových 2772/1, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika Práce na plný úvazek Komerční banka
Volná místa51

Zajímá Vás svět financí v podnikání? Rádi komunikujete?

  • Do našeho týmu na pobočce Praha 5 - Stodůlky hledáme spolehlivého kolegu s chutí nabízet vhodná řešení našim small business klientům

Co budete dělat?

  • Budete poskytovat poradenství a rozvíjet vztahy s klienty ve svěřeném podnikatelském portfoliu (malé a střední společnosti).
  • Po zaškolení se stanete specialistou pro firemní klienty ve svěřeném portfoliu.
  • Aktivně získávat nové klienty do svěřeného portfolia na základě doporučení.

Co Vás čeká na začátku?

  • Absolvujete školení kde se seznámíte s našimi produkty a procesy.
  • Spolu s mentorem si osvojíte jednání s klienty.
  • Připravíme Vás na nezbytné certifikace a podpoříme Vás školením.

Co od Vás očekáváme a čím nás potěšíte?

  • Máte SŠ vzdělání s maturitou.
  • Rozumíte finanční analýze a finančním výkazům.
  • Baví Vás komunikovat s klienty a máte zájem o oblast financí a podnikatelského prostředí.
  • Máte zkušenosti s komunikací s klienty nebo se správou portfolia.
  • Orientujete se v bankovních produktech.

Co u nás získáte?

  • Atraktivní odměnu za Vaši dobrou práci (mzda je složena z fixní a variabilní složky).
  • Zázemí a přátelský tým na pobočce.
  • Šéfa, který se s Vám podělí o svoje zkušenosti.
  • Plně hrazené 100 Kč stravenky.
  • Zlatá karta (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistencí pro auto i domácnost) a zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték).
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou.
  • 6720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB.
  • Odměnu za doporučení nového kolegy.
  • Možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který přispějeme.

Nenašli jste pozici,
která by se Vám líbila?

Pošlete nám své CV